Výkvěty mozků oživené fantazií

Wanna live

14. března 2013 v 14:44 | Arthur
Další zvířecí povídka do sbírky. Hehe.. Mě se to ale píše dobře. :3 Tentokrát to bude o Broučkovi. Konec jsem absolutně pokazila. Možná proto, že to celé bylo psané ve škole na hodinách. Ale přepisovala jsem to za písniček 1D. Asi proto se mi to líbí.. :3
Dá se tady této povídce říkat FanFiction? Jen tak mimochodem.. ?

Title: Wanna live

Punk-rock piglet

3. března 2013 v 19:06 | happy
Rozhodla jsem se vytvořit si novou činnost. Je to něco jako slovní fotbal. Jenže s povídkami a jen jednou osobou.
Když nevím, co psát, tak si přečtu jiné povídky a tam mě zaujme věta, nebo odstavec. Má 'hra' bude spočívat v tom, že použiju poslední větu nějaké mé povídky pro začátek jiné.
Dneska jsem zkusila napsat povídku na poslední větu povídky Závislost? Pche! Možná se mi to povedlo, možná ne.. To nechám na Vás.
Jdu psát I need hlep!.. Bye!
PS: Je libo pokračování? Jestli ano, tak napište, jinak nebude ;)

Title: Punk-rock piglet

I need help! 2

2. března 2013 v 21:28 | happy
Další, odfláknutý, díl vícedílové povídky I need help! Nevím, jak to bude pokračovat, ale jedno je jisté.. Pokračovat to bude.
Teď jsem měla prázdniny, ale mozek absolutně vynechal, takže mám napsané jenom toto. Omlouvám se všem za neaktivitu a slibiju, že teď na tom budu s časem líp.Title: I need help!
Kapitoly: 2/?

Závislost? Pche!

22. února 2013 v 15:52 | Happy
Pro ty, kterým už taky leze krkem hra World of Tanks. Nebo taky pro ty, kteří ji mají rádi. Ale hlavně pro ty, kteří si chtějí něco přečíst. Nevím, co z toho vzniklo. Psala jsem to za rozdílných nálad a v různých denních dobách. To znamená, že je to šílená slátanina z pocitů části mé osobnosti. Téma je okrajově o závislosti, jako o problému 21. století. Takže další TT. Pairing čistě lesbický. Doufám, že vás nepohorším. ;)
Prosím o kritiku!

Title: Závislost? Pche!

And tell me..

18. února 2013 v 17:32 | happy
Netuším, proč jsem to napsala. Asi nějaká slabá chvilka. Tento týden hodlám napsat ještě něco. Ale nemám nápady. Možná dopíšu něco rozepsaného, nebo pokročím s I need help!, které možná přejmenuju a úplně nad tím zmagořím.. No nic.. Potřebuju mého Múzáka..
Toto si užijte, protože se mi to absolutně nelíbí. Vemte si z toho co chcete. :) Hlavně mě nezabijte za gay-tématiku. Díky ;)
Btw: Prosím o zkritizování jakéholiv (pokudmožno všech) povídky. (smutně koukám..)

TT - Problémy 21. století

Title: And tell me...

Remember!!

15. února 2013 v 15:52 | happy
Jedna povídka na Téma týdne. Tentokrát na téma Vzpomínky. Dlouho jsem nepsala a taky se to na mě podepsalo. Pointu to má celkem bídnou a zpracování taky. K tomu jsem chtěla zkusit jiný druh psaní - dialog. Tak tady jednu dialogovku máte. :) Napadlo mě to při hledání jsedné písničky na youtube.Po dlouhém přehrabování se historií sledování jsem ji našla.. Vidíte nějakou podobnost s povídkou? Já jo..

TT - Vzpomínky

Title: Remember!!

I need help!

3. února 2013 v 16:38 | happy
Přepadl mě náhlý nápad a já ho zapsala.. Nevím, jestli je to dobře. Možná ne, protože nevím jak dál. Kdokoliv by byl ochotný mi dát nápad nebo radu, tak ho budu milovat. Stejně jako toho, kdo bude ochotný a vytvoří mi úvodní obrázek k této povídce. :) Zatím mám provizorní :)
Ano, má to být bromance. Ale když se podívám, o čem jsem psala předtím, tak si nejsem jistá, jestli to zvládnu.Title: I need help!
Kapitoly: 1/?

Useful little teddy bear

1. února 2013 v 12:50 | happy
Tuto povídku chci věnovat člověku, který si ji nikdy nepřečte, a i kdyby, tak jí nebude rozumět..
Člověku, který má dnes narozeniny. Má devatenáct let a bez nějaké vyšší síly, byť smyšlené by toho tolik nedokázal.
Věnováno Harrymu :)

TT - Plyšový medvídek

Title: Useful litle teddy bear

Nehybnost

22. ledna 2013 v 17:36 | happy
Hehe.. Napadlo mě to při čištění zubů.. Chtěla jsem to rozepsat, ale nezbyl čas..

TT - Změny

Title: Nehybnost
Počet slov: 286

Oheň

12. ledna 2013 v 21:00 | happy
Hope you like it!!

TT - Živel

Title: Oheň
Počet slov: 403

 
 

Reklama

Rubriky