Rýmovaná stopa mých myšlenek

Zoufalost

26. dubna 2013 v 9:57 | Arthur
Blog je k mobilům hodně krutý.. Takže jsem to jen přepsala a nějaké to formátování dodělám doma..
Nápad jsem dostala při hodině češtiny pozadání úkolu napsat symbolistickou báseň podle obrazu. Tak jsem začala psát a napsala osm veršů. Přepsala to na mobilu přes školní wi-fi a doma dopsala zbytek.
Jak moc zlé to je?

Title: Zoufalost

Your view

21. března 2013 v 13:20 | Arthur
Jamie? Mám tady něco pro tebe.. :3 Nevím, jestli to chce více slov, ale já bych to tím jenom zkazila. Užij si to :))


Title: Your view

Cesta životem

18. března 2013 v 20:58 | Arthur
Je to vůbec básnička? Ale i kdyby ne, tak.. Prostě jsem místo dějepisu sedla k notebooku a psala pocity. A ano, potřebuju, aby to věděl alespoň někdo.. I když s tím asi těžko něco udělá..

Title: Cesta životem

Můj lék

14. března 2013 v 20:15 | Arthur
Tahle básnička je speciálně pro kacalan (píšeš se s malým nebo velkým k? Mě to vždycky strašně štvalo, když mě psali v velkým.. :3) a pro Andy. Doufám, že si to přečtou.. a.. Nevím. Zrovna jsem neměla moc psavou náladu. Tak snad někdy nějakou jinou. :3

Title: Můj lék

Útěk ze zoo

9. března 2013 v 17:45 | happy
Mám básničkové období.. Ale nemám náladu na vypisování se. Ukraťte si chvíli další básničkou mé tvorby.. Ať se Vám líbí!

Title: Útěk ze zoo

Scream!!

8. března 2013 v 19:28 | happy
Ve škole byla zase jednou sranda.. Napsat podle obrazu dole básničku. Jak na nás působí a tak. Nejspíš jsem to pojala trošku jinak, než chtěla profesorka, ale básnička to je, ne?
Heh.. Většina lidí psala něco o deprasivních pocitech a o strachu. Jiní nenapsali nic. Ale nejspíš v té mé je taky něco málo depresivního..


Title: Scream!!

Wanna write; Yeah, thats right...

8. března 2013 v 15:17 | happy
Včera jsem sedla do postele, kolem sebe jsem měla rozházené všechny možné věci a mezi nimi i můj psací deník. Otevřela jsem ho, vyhrabala z hromady tužku a začala psát. Dívala jsem se na různé věci v pokojíku a napadaly mě další a další sloky básně. A dneska jsem ji přepsala a dávám vám ji k ohodnocení. Líbí?


Title: Wanna write; Yeah, thats right...


BromanceLover

19. února 2013 v 18:06 | happy
V poslední době nemůžu usnout. Když už pomalu usínám, tak mě buď vzbudí brácha, nebo mě napadne nějaká spásná myšlenka. Nekdy smysl dává, jindy ne. Ale včera mě těsně před jedenáctou vzbudila neodbytná touha mého mozku vyplodit tuto básničku. Nakonec jsem teda po tom mobilu šáhla a zapsala to do něj. Nehledě na to, že jsem pak do jedné ráno neusnula.
Chci ji věnovat všem, kteří čtou, nebo píší bromance. Zejména Evee (Nebo snad Little Bitch?), Ellight a Jamie Williams. Jejich povídky mi zvednou náladu i když nekončí dobře.
Heh.. Moje první básnička.. Nějak se mi to nezdá.

btw. k té duze.. znáte snad 'vlajku' homosexuálů, ne? O:)
..hope you'll like it..

Title: BromanceLover

 
 

Reklama