Ráj srdce, krása života

Ráj srdce, krása života 6

5. listopadu 2013 v 20:37 | Arthur
Původně jsem vám jen chtěla sdělit, že jsem se stala součástí jistého poměrně spontánního činu, jehož výsledkem je mé hmotné já o jedno znaménko chudší. Ale nakonec, když už jsem tady a nechce se mi učit dějěpis, vám sem hodím něco mnohem záživnejšího, než je plakání nad nespravedlností osudu s tím, jak mám oba rodiče doktory.
A když už jsem u toho vysvětlování, tak fakt nevím, co jsem napsala, jelikož jsem to nakonec po sobě ani nečetla. A je to docela dost jiné, než předtím.
Kdo že to tady četl? Shaymin a Kacalan? Ta druhá sem ani nechodí, takže.. Věnování je jednoduché. Těm, kteří si to přečtou a zkritizují mi to v komentáři.


Title: Ráj srdce, krása života
Part: 6/?Ráj srdce, krása života 5

8. června 2013 v 12:00 | Arthur
Nelíbí se mi to. Ne.


Title: Ráj srdce, krása života
Part: 5/?

Ráj srdce, krása života 4

12. května 2013 v 18:57 | Arthur
Po dlouhé době čtvrtý díl téhle povídky. Mě se to nijak zvlášť nelíbí. Možná je to tím, že jsem to měla rozepsané přes měsíc a půl a dneska to dopsala. A za to poděkujte Shaymin, která mě svým nenápadným komentářem u dílu třetího navnadila k dalšímu. Tákže.. Pro Kacalan a Shaymin!


Title: Ráj srdce, krása života
Part: 4/?

Ráj srdce, krása života 3

26. března 2013 v 17:59 | Arthur
Ano, je to krátké a divné, ale dneska na to nebyla nálada. Ani písničky nepomohly a proto jsem vyplodila jen toto. Kac? Doufám, že se nezlobíš.. :)
Ještě do školy vyprodukovat popis uměleckého díla a sepsat líčení. Na to už nápad mám.. Takže, kdaž se mi ho podaří rozepsat a budu s ním spokojená, tak ho tady někdy očekávejte. :3


Title: Ráj srdce, krása života
Part: 3/?

Ráj srdce, krása života 2

23. března 2013 v 10:29 | Arthur
Původně byla jedna jenodílovka věnovaná kacalan, ale mě to nedalo, několikrát jsem si ji přečetla, poupravila konec a dopsala další díl. Všechno psáno u Imagine Dragons. Jinak to ani nejde. Jejich písničky mi dodávají inspiraci a správnou atmosféru při psaní. A ano. Tahle povídka je moje oblíbená. Možná protože se vidím v hlavní hrdince. :3


Title: Ráj srdce, krása života
Part: 2/?

Ráj srdce, krása života

17. března 2013 v 19:12 | Arthur
Víte, že se u Imagine Dragons dobře píše? Zkuste to! Dokonalost. Velmi mi připomínají anglickou skupinu Skinny Lister.
Tahle povídka mě napadla při přečtení povídky věnované mě od kacalan. Ta je tak dokonalá, že to ani není možné. A to jsem si myslela, že nic nenapíšu.. :3 Ale doopravdy se mi líbí. Nijak jsem se do ní nenutila a je taková milá a blízko mého srdce..
Aaa.. Ano. Mám nutkání ti to věnovat, tak to taky udělám. Pro kacalan! :3


Title: Ráj srdce, krása života
Part: 1/?

 
 

Reklama