Kecy mimo cirkusoidní klec

Triumf; Snapův problém

26. července 2013 v 18:29 | Arthur
Tím, že jsem slíbila jednu povídku za každou přečtenou knížku, jsem si na sebe upletla bič. O dé doby jsem přečetla knihy dvě. Čtvrtý a pátý díl Harryho Pottera. Pátý jsem dočetla včera a dnes jsem v polovině dílu šestého. Takže to celkem solidně nestíhám. K tomu mi do knihovny minulý týden přibylo pět knížek a dnes došla poštou od jedné super spisovatelky a povídkářky další. A sílu na povídku nemám. Jsem myšlenkama už na táboře, kam zmizím na dva týdny a nebude po mě vidu ani slechu. Tak mám tady dva drabbly. O prostředí knihy. O Harrym Potterovi. Okrajově..

Title: Triumf; Snapův problém

Blíženci

13. července 2013 v 19:56 | Arthur
Předsevzala jsem si/dala si za úkol, že za každou přečtenou knihu, napíšu alespoň jednu fanfiction. A to proto, že vůbec nepíšu, ale hltám jednu knihu za druhou. Takže.. Snad to tady bude ožívat častěji, ne jen jednou za uherský rok, kdy budu mít nutkání si stěžovat, nebo když mě něco napadne. Ale nevím, jak to budu stíhat. Napsané je mít budu, a přidám je co nejdřív. Tak mi držte palce!
Tentokrát je to o knize Blíženci z ledové pouště od Zdeňka Jecelína. Dokonalá knížka, u které bych ocenila pokračování. Právě jsem ji přečetla podruhé a znovu si ji zamilovala.. Řekla bych, že až někde splaším peníze a knihu objevím, tak poputuje do mé knihovny.
..Předkec delší než povídka.. O.o


Title: Blíženci

With Eragon

14. dubna 2013 v 3:59 | Arthur
Není na škodu někdy nejít spát a napsat povídku. Navíc ji psát při filmu RRRrrr! puštěným na plátno a kolem třetí hodiny ráno. Ani spát se mi nechce. Jo, je to divné. Ale podporuje mě Shaymin sedící vedle mě a píšící také fanfiction. Ona o anime filmu Hotarubi no Moru e a já o trilogii knih Eragon.
No jo.. Ani netuším, jestli to dopíšu.
Tak.. Ten konec je absolutní slátanina. Hnus. Ani nevím, jestli je to vůbec konec. A ani jsem si to nějak nečetla.

Title: With Eragon

 
 

Reklama