Spokojená ukecaná

28. ledna 2014 v 21:10 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
lifeinthefandom:because everyone needs benedict’s rainbow eyes on their blog


Tenhle blog je vážně velmi začarované místo. Na jednu ze stran jsem ráda, že když nic nepíšu, tak si lidé veřejně nestěžují a nenutí mne psát dál. Líbí se mi, že v době neaktivity klesne návštěvnost na minimum - což je omezení na jednoho-dva zbloudilé návštěvníky přes nějaký odkaz. Je to prostě nádhera. Vědomí, že lidé jsou i zde, jen když jim máte co říct. Nenutí vás mluvit a vyjadřovat se, když nemáte náladu a čas na komunikaci.

Víte. Poslední dobou si místo jakékoliv popové, rockové, metalové, jakékolijiné muziky pouštím mé oblíbené internetové rádio. Navolím si filmové melodie a poslouchám. Když mám náladu, tak u toho píšu. Nebo jen hraju hry. Učím se, pracuju na prazentacích do školy nebo zabíjím nemrtváky ve WoW. Tak, jak jsem to dělala rok zpátky.
Dříve jsem poznala film podle soundtracku. Už v tom začínám být znovu dobrá. Posledních dobou zvýšili počet skladeb z Pirátů z Karibiku. Nikdy jich tolik nebylo. Třeba teď hraje 'End Credits' a o písničku zpět to byl 'Guilty Of Being Innoccent Of Being Jack Sparrow'.

To ale nic nemění na tom, že jsem za poslední dva týdny konečně spokojená, i když pořádně unavená. Dnes ráno jsem před chemií potkala Shaymin. Ta mi dodala energie jak nikdo. Ale asi o tom ani neví. Jsem spokojená i přes to, že zítra píšem jakési cosi z angličtiny - něco jako povídku, až na to, že máme jen úvod. Co jako my s tím?! Jsem spokojená i přes to, že těsně před vysvědčením píšeme z matiky. Jsem spokojená hlavně proto, že nám zítra *klep**klep**klep* odpadá dějepis a písemka z antického Řecka se přesouvá až na pondělí.*klep**klep**klep*

Tím pádem si víkend užiju. V pátek musím tu partu z hvězdárny vytáhnout do čajky. Nenápadně udělat předoslavu narozenin. Ta prý bude pokračovat další týden u kamarádky, která bude mít narozeniny ten týden. Ale ta oslava bude jen a jen její. Já se jen tam jen přijdu najíst.
Snad mi dojde dárek, na který se nehorázně těším. Už tři roky ho mám vyhlídnutý, jen to dopadlo až teď.

Tak fakt. Bude to víkend splněných přání (což je mimochodem skvělé téma pro to dlouho odkládané neveršované veršování). Přejte si něco. Asi ale nejspíš něco literárního. A já vám to splním.

Mimo jiné. Mám na rozdání tři knihy. Jsou do druhé díly povětšinou oblíbené četby. Jedná se o Nespoutanou, Rezistenci a Smrt Horových služebníků. Kdo chce, tak tomu dodám. Vámi vybraným způsobem. Ráda se jich zbavím.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Date tree | E-mail | Web | 29. ledna 2014 v 22:26 | Reagovat

Také jsem ráda, že mě nikdo do ničeho nenutí :) nemám to ráda ani v osobním životě.. teď mi kupříkladu mamka řekla, že nemám hodit na publicistiku a na just na ní půjdu..
Také tak nějak měním život ke starému, lepšímu, dělám, co mě baví, naučím se do školy, co je potřeba a jsem spokojená:) a už se nemůžu dočkat volného pátku..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama