"Předal velení své nejdůvěryhodnější a jediné sekretářce a odešel."

24. listopadu 2013 v 16:00 | S. s. s. Artie |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
O tom, proč jsem Ti nenapsala.
O tom, proč se je draslík kostíkem.
O tom, že jsem se ještě nezačala učit.
O tom, že máti ví, kdy o ní píšu a v tu chvíli přichází.

Měla bych se ozývat po tom všem, co jsem stihle provést za tak krátkou dobu, jako je jeden jediný týden? Asi bych mohla, abych si nepřipadala tak provinile, i když za to vše mohu já.

Nedokážu Ti napsat. Jak dlouhu to je, co jsem se Ti ozvala? Přes týden? Naposledy šestnáctého.
Ale, samotnou mě to překvapuje, necítím to neodbytné nutkání Ti napsat, jaké jsem cílila ještě o prázdninách, kdy jsme si přály i 'dobré ráno'. Měla bych Ti to říct soukromě. Ale tolik času na vysvětlování nemám. Řeknu Ti to později. Vlastně si toho tady ani nevšímej. A pak se sejdeme..

Připadám si jako vůl, který nepozná chemickou značku sodíku a dusíku a místo nich tam napíše něco jiného. A pak to do té kyseliny samozřejmě špatně vyčíslí a má tu písemku celou blbě, i když tomu rozumí víc po těch dvou letech postupného zapomínání, než v tercii. (Všímáte si, tohle bylo celé jedna věta. Když si nadávám, tak jak mi to jde? Není-liž pravda?)

Ale on the other hand.. Zeměpis jsem si dala na plný počet. O dějěpisu nic nevím.

Ale ještě mne tenhle týden čeká matika, ajina, fyzika a spoláky. A další týden znovu zemák. Myslím si, že když se budu snažit, tak ze mě něco i bude. Jen když je na to tak málo času.. Máámíí!!!

Koukněte se do kalendáře. Úterý, šestadvacátého. Vidíte něco pěkného, příjemného a překvapujícího? Mé vesmírné já má svátek. Hehe. Jen to H si tam musím připsat. Art(h)ur.


Loučí se s vámi
Shayminina sličná sekretářka Artie!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama