Beze smyslu/ů

28. října 2013 v 15:34 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Přehodnotila jsem layout a označila ho za nevyhovující. Postrádal smysl, či co.
Napsané 'Brontosaurus' něco znamená? Ne! Tak to teď máte takhle. Brontosaura tam máte (nevzdala bych se ho) a máte tam také kus mě. Mé Moravské já.
Dokonce jsem přejmenovala všechny rubriky a upravila veškeré odkazy. Jen asi musím do každé rubriky přidat článek, aby to fungovalo i na ten poslední.

Stejně tak jsem prošla všechny rozepsané povídky. Odhodlám se napsat další díl tohoto (Prison live in Auschwitz concentration camp). Poradím si i s tímto (Slzy jsou málo) a tímto (Ráj srdce, krása života). Z tohoto (The Path of Knowledge) udělám povídku pro zlepšení, nebo tak něco. Ono to samo o sobě děj nemá, tak co. Ze života štěněte vytřískám další díl. A změním scénář Path to freedom. Bude to úplně jinak! Ale ani tak nezapomenu psát do 30-ti denní Výzvy Tvůrčího Psaní. A ještě báseň a obyčejnou jednodílnou..
A rubriky povídek budou spokojené.

Ah. Sice jsou prázdniny, ale mě to doopravdy nepřijde.
Nefunguje mi grafický tablet, takže to, co jsem dělat chtěla, dělat nemůžu. (I ten Brontosaurus měl být mou rukou. Ale něšlo to..) Tak nic, no.

Ten článek měl původně mít smysl. A ten je teď zahrabaný někde pod zbytečnýma kecama o tabletu. Ah. Svět se vrací do starých kolejí. Znovu nic nedává smysl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shaymin | Web | 29. října 2013 v 22:25 | Reagovat

Ten brontosaurus mě tak brontosauří... Až je to úplně brontosauří! Bron!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama