Támhleto a ono.

7. září 2013 v 20:38 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Konečně jsem se do toho pustila!
Rozhrabané haldy věcí - jakýchkoli jen si vzpomenete - ležely poházené všude po dřevěných policích stěny u zdi pokoje. Ale já je přestěhovala na postel a postupně je tam dávala zpět. Ale tentokrát s určitým systémem. Ale kolem postele mi přibylo věcí ještě mnohem víc. Všechny učebnice, které budu potřebovat v budoucím čtyřletém moření se se školou.
Do jedné přihrádky s učebnicema, do druhé s knížkama a do třetí s těma z knihovny!


Celkem.. celodenní - rozuměj cca sedmihodinová - práce se vyplatila. Sice mám ještě na posteli pár hromádek věcí a jsou uklizené jen čtyři poličky z celé stěny, ale spokojenost maximální. Dobře, mohla být i větší.

Bordéél! Aneb první fáze úklidu.

Ale tady už máme první výsledek. Učebnice na čtyři a míň let v ústavu.

Tady mé milované knihy. Většina z Knižního srazu, ale z těch není přečtena žádná. Několik encyklopedií a skleničky se vzpomínkama z tábora.

Když je knihovna zavřená tři měsíce, tak se to taky musí někde projevit. První tři knihy zleva jsem četla už několikrát a musím jen doporučit. Stejně tak Blížence z ledové pouště a Přebytečné. Blížence si při nejbližší příležitosti pořídím. A ten Kačer Donald je vážně z roku 98 a je v dánštině. Takže jestli se někdo chce učit dánsky, mám pro něj knihu komixů.

A tady polička všeho možného. Přes grafický tablet, sbírku úloh z matematiky od 6. do 9. třídy, několik složek s notama na klarinet, až k DVDčku z tábora a knize o háčkování.

A přesně takhle vypadá ten bordel okolo toho. A postel nepočítám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama