Mix myšlenek..

23. července 2013 v 11:25 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé

Koukám na skoky do vody na Eurosportu a přeju si, abych se nebála výšek a uměla to taky. Rozhodně to vypadá krásně. A pro mě nebezpečně.

Střemhlav nazad. Krása. Ukrajinci. Kapka synchronizace by ale neuškodila.

Bála bych se, že když se odrazím, tak se hlavou praštím o to prkno. Jau.. Mě stačil otřes mozku, když jsem se učila kopat do balónu.

Číňané.. Číňani vyhrávají!
A teď skoky podle tabulek. Konečně něco záživného.

Proč jsem si zapla Óčko, bože? Jo, už vím. Kvůli Best song ever. Takže teď se nesoustředím na nic. Ani na skoky do vody, ani na psaní tohoto článku a čehokoliv dalšího. A dokonce nevnímám ty písničky, co mi hrajou z notebooku. A pak ještě výměna SMS s mámou. Zachraňuju ji před zblázněním se v práci. Bývalý šéf starý gay a nová šéfka maminčina holčička (a to je jí téměř 50).

Dominikánci taky nejsou sehraní. Ale jsou pěkní. To to vyvažuje! I nohy mají pěkné. Svalnaté! Oni jsou tam všichni pěkní.

When I see your face!! ♫ -Za tohle může Óčko -_-

Chtělo by se to vrátit k původnímu článku, že? O čem jsem že psala? O tom, jak se bojím skákání? Jo, bojím. Já jsem strašně dlouho neplavala. Takže.. Nějak asi nevím, jak se plave. Už to neumím!

Ah. Takový patnáctiletý borec! A ne zrovna škaredý.(:P) A skočil to s tím jeho 'partnerem' krásně. A celkem těžký skok..

Co to bylo?! Půl sekundový skok a ni se stihnou otočit o třisa šedesát stupňů a pak ještě čtyři kotouly? Zbožňuju Angličany. (To jsou ti na obrázku.) Christopher Mears (vlevo) a Nicholas Robinson Baker. :3

Jé! Já se dívám na mistrovství! A to tam je i ten patnáctiletý? Smekám, teda.
K tomu původnímu se už asi nedostanu, že? (V tomto je můj problém. Jo. Nikdy nedokončím to, co chci.)
Tak já se ozvu jindy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shaymin | Web | 25. července 2013 v 10:56 | Reagovat

Ach... Ten obrázek... Upoutávající a zajímavý. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama