I Love You

6. července 2013 v 19:20 | Arthur |  Názorně názorné názory
Jak to je? Ať si kdo chce říká co chce? Tak nějak? Nebo jsem si to nějak přibarvila? Trošku básnicky?
No, ale to nic nemění na tom poselství.
Já jen přidám dodatek.
Ať si říká kdo chce co chce, budu tě pořád milovat!
Můžeš dělat, žes tohle nečetla, nebo taky ne.. Mě je to jedno. Ale napsat to stejně chci.


Ani nevíš, kolik toho pro mě znamenáš. Hodně moc, kotě. A to jsem si nemyslela, že by to někdo dokázal. Vždy jsem přemýšlela, kvůli komu dalšímu se mnou život zamete.. A potom přijdeš ty. Ah! Řeknu to takhle.. (Opravdická) láska na druhou SMSku. Jo, zní to divně..
Ale.. Před tím jsem si to nepřiznala. Úplně na začátku jsem k tobě měla obrovský respekt. Jé, komentář od J.W.? Tak to musí být doopravdy bomba! Vždy jsem hledala tvé povídky, protože byly vynikající. Většinou originální děj, který pohladil mou slasherskou duši. Potom jsem náhodou narazila na tvůj blog. 'Svět fanfikcí.' Tam jsem chodila často. Až do té doby, kdy jsi tam dala reklamu na tvůj nově založený a fungující jen pro slash povídky. A tam mě máš dodnes. Víš.. Miluju tvé psaní!
A po respektu přišel obdiv. Jak to dělá, že píše tak dobře? Um.. Že bych taky něco napsala? Ano. To hlavně tys mě dotáhla ke psaní. Začala jsem.. Takovou první povídku, o které se dá mluvit, okay? Ve škole ve fyzice.. V lednu nebo únoru. Ano, před tím jsem taky psala.. Ale nedopsala. A vyhodila.
Další v řade porespektu a obdivu byla láska. Já nevím.. Asi mi to došlo až po tvé dokonalé SMS. Ale bylo to ve mě i dřív. Znovu se ti omlouvám, že jsem ti neodepsala dřív.. Ale kdybych to udělala, tak bychom asi neskončily tak, jak teď. Měla jsem ten den docela nabitý program.. A po přečtení tvého přiznání, snad se to tak dá říct, jsem musela uklidnit svůj mozek..
Někde mezi tímhle vším a tím dalším bylo naše dopisové období. Uplně jsem se lekla, když mi přišel tvůj mail. Nečekala jsem, že se někdo přihlásí, natož ty. Ale jsem za to strašně ráda.
A teď.. Je to opravdová poblázněnost. Smíšená s depresí. Ale to je, očividně, oboustrané. Až dojedeš, tak neodjedeš. Na to se připrav, zlatíčko. A připrav na to i rodinu. :3

Miluju tě, princezno!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jamie Williams | 6. července 2013 v 19:22 | Reagovat

Slzy v očích, chvějící se prsty a prudce bušící srdce....
Miluju Tě. Hrozně moc.
A seru na okolí.

2 Shaymin | Web | 7. července 2013 v 18:49 | Reagovat

Holky, pokud vás někdy potkám společně (doufám, že ano), tak vás se naprosto rozplynu, protože toto je naprosto rozkošné. :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama