Červenec 2013

Uh. Bye

27. července 2013 v 21:15 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Na to, že mi při dnešním čtení umřel Brumbál, tak se mám až příliš skvěle. K balení na tábor si pouštím soundtrack z HP filmu a.. Mám smíšenou náladu. Když se ponořím do reality, tak jsem natěšená na tábor a vyčítám si, že ještě nejsem dobalená. Když ale popustím myšlenky, tak se ocitnu ve světě Harryho Pottera a je mi smutno. Už jsem ve čtvrtině sedmé knihy a šestou jsem dočetla dnes ráno. Na táboře dočtu i tu poslední a budu se těšit na filmový maraton po táboře, kdy si (snad doufám) pustíme právě HP.

Ten, kdo by my snad chtěl udělat radost a poslat dopis nebo pohled, tak tady pro něj mám adresu:

Martina Coufalová
ASTROTÁBOR
Vlčková - Kameňák

763 19 Kašava

Tak nashledanou nejdříve 11. srpna!

Triumf; Snapův problém

26. července 2013 v 18:29 | Arthur |  Kecy mimo cirkusoidní klec
Tím, že jsem slíbila jednu povídku za každou přečtenou knížku, jsem si na sebe upletla bič. O dé doby jsem přečetla knihy dvě. Čtvrtý a pátý díl Harryho Pottera. Pátý jsem dočetla včera a dnes jsem v polovině dílu šestého. Takže to celkem solidně nestíhám. K tomu mi do knihovny minulý týden přibylo pět knížek a dnes došla poštou od jedné super spisovatelky a povídkářky další. A sílu na povídku nemám. Jsem myšlenkama už na táboře, kam zmizím na dva týdny a nebude po mě vidu ani slechu. Tak mám tady dva drabbly. O prostředí knihy. O Harrym Potterovi. Okrajově..

Title: Triumf; Snapův problém


Mix myšlenek..

23. července 2013 v 11:25 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé

Koukám na skoky do vody na Eurosportu a přeju si, abych se nebála výšek a uměla to taky. Rozhodně to vypadá krásně. A pro mě nebezpečně.

Střemhlav nazad. Krása. Ukrajinci. Kapka synchronizace by ale neuškodila.

Bála bych se, že když se odrazím, tak se hlavou praštím o to prkno. Jau.. Mě stačil otřes mozku, když jsem se učila kopat do balónu.

Číňané.. Číňani vyhrávají!
A teď skoky podle tabulek. Konečně něco záživného.

Proč jsem si zapla Óčko, bože? Jo, už vím. Kvůli Best song ever. Takže teď se nesoustředím na nic. Ani na skoky do vody, ani na psaní tohoto článku a čehokoliv dalšího. A dokonce nevnímám ty písničky, co mi hrajou z notebooku. A pak ještě výměna SMS s mámou. Zachraňuju ji před zblázněním se v práci. Bývalý šéf starý gay a nová šéfka maminčina holčička (a to je jí téměř 50).

Dominikánci taky nejsou sehraní. Ale jsou pěkní. To to vyvažuje! I nohy mají pěkné. Svalnaté! Oni jsou tam všichni pěkní.

When I see your face!! ♫ -Za tohle může Óčko -_-

Chtělo by se to vrátit k původnímu článku, že? O čem jsem že psala? O tom, jak se bojím skákání? Jo, bojím. Já jsem strašně dlouho neplavala. Takže.. Nějak asi nevím, jak se plave. Už to neumím!

Ah. Takový patnáctiletý borec! A ne zrovna škaredý.(:P) A skočil to s tím jeho 'partnerem' krásně. A celkem těžký skok..

Co to bylo?! Půl sekundový skok a ni se stihnou otočit o třisa šedesát stupňů a pak ještě čtyři kotouly? Zbožňuju Angličany. (To jsou ti na obrázku.) Christopher Mears (vlevo) a Nicholas Robinson Baker. :3

Jé! Já se dívám na mistrovství! A to tam je i ten patnáctiletý? Smekám, teda.
K tomu původnímu se už asi nedostanu, že? (V tomto je můj problém. Jo. Nikdy nedokončím to, co chci.)
Tak já se ozvu jindy.

Path to freedom - část 1.

23. července 2013 v 9:46 | Arthur |  Path to freedom
Konečně jsem se dohrabala ke zveřejnění prvního dílu slibované povídky. Kacalan si musela dlouho počkat. Omlouvám se. Doufám, že to tady najde.. A bude se to líbit. Jak jí, tak i vám.
Tenhle díl se líbí i mně. Možná proto, že jsem ho psala dávno a nic dalšího dopsaného nemám. Ale co už.
Nechte se, prosím, strhnout příběhem o statečné Meave a záhadném Sionnovi. Neboli 'Radosti' a 'Lišce'. Ale to moc roli nehraje. ;)


Title: Path to freedom
Part: 1


..Protože kolečka jsou kůl

22. července 2013 v 12:48 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Ehm. Přišla jsem se omluvit. Nah. Tenhle blog umírá. A mě to štve. Tak jsem se rozhodla....
Znova. Vidíte ten obrázek v záhlaví? Tak ten je nový. A asi tady dlouho strašit nebude.. Snažím se najít totiž něco normálního, co by tomuto blogu vyhovovalo. A mám nápad! A víte, proč je v kolečkách a takových .. (Jak se tomu nadává?) nevím..? Protože kolečka jsou kůl! Vy to ještě nevíte? Tak se koukněte například na blog boží Shaymin, nebo na dva ze tří blogů BE-Teamu. Be-Writer a Be-Reader. No, nemyslíte, že je to krásné?
Tak já jsem se rozhodla se opičit. Heheh.Krystl - Circles

Blíženci

13. července 2013 v 19:56 | Arthur |  Kecy mimo cirkusoidní klec
Předsevzala jsem si/dala si za úkol, že za každou přečtenou knihu, napíšu alespoň jednu fanfiction. A to proto, že vůbec nepíšu, ale hltám jednu knihu za druhou. Takže.. Snad to tady bude ožívat častěji, ne jen jednou za uherský rok, kdy budu mít nutkání si stěžovat, nebo když mě něco napadne. Ale nevím, jak to budu stíhat. Napsané je mít budu, a přidám je co nejdřív. Tak mi držte palce!
Tentokrát je to o knize Blíženci z ledové pouště od Zdeňka Jecelína. Dokonalá knížka, u které bych ocenila pokračování. Právě jsem ji přečetla podruhé a znovu si ji zamilovala.. Řekla bych, že až někde splaším peníze a knihu objevím, tak poputuje do mé knihovny.
..Předkec delší než povídka.. O.o


Title: Blíženci


BE-Team

9. července 2013 v 9:52 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé

Jako kdybych měla hodně času.. Ah. Nevím, jestli to stálo za ty nervy a nadávky na celý blog.cz a Rulce. Vážně nevím.

Je tady někdo, kdo ví, o čem mluvím? Teda jestli tady někdo je. -_- Představu má asi Jamie a Shaymin. A víc lidí nejspíš ne. Protože tady nikdo jiný nechodí! Yaay!


Potterhead

7. července 2013 v 20:01 | Arthur |  Názorně názorné názory
Těší mě, jsem blázen do Harryho Pottera!

I Love You

6. července 2013 v 19:20 | Arthur |  Názorně názorné názory
Jak to je? Ať si kdo chce říká co chce? Tak nějak? Nebo jsem si to nějak přibarvila? Trošku básnicky?
No, ale to nic nemění na tom poselství.
Já jen přidám dodatek.
Ať si říká kdo chce co chce, budu tě pořád milovat!
Můžeš dělat, žes tohle nečetla, nebo taky ne.. Mě je to jedno. Ale napsat to stejně chci.


Rozhřešení

2. července 2013 v 23:08 | Arthur |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Ještě jednu na noc.. Znovu drabble. Má nálada se ustaluje pomalu, ale míří spíš do takové té deprese. Poslouchání soundtracků z filmů a přemýšlení o své milované (:3) mě nepřivádí do zrovna nejšťastnějšího rozpoložení. (Miluju tě, víš to?)

Title: Rozhřešení