Sorry..

23. června 2013 v 17:38 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Ahoj lidičky!
Sice vůbec nevím, kolik z vás znám, ale i tak vám posílám veliké medvědí obejmutí za to, že tady se mnou jste. Chci poděkovat těm z vás, kteří na tenhle blog ani po týdenní neohlášené neaktivitě nezanevřeli. Zapomněla jsem se zmínit, že jedu na dovolenou. A tam nebyla wi-fi, na kterou jsem spoléhala.
Jestli si chcete ověřit, že vám nelžu a nemystifikuji vás, tak důkaz máte ZDE. Jsou to fotky výhledů z vyhlídek a hradů. Nebo prostě jen pohledy, které mě zaujaly.
Pracuji hned na několika povídkách. Ale zítra odjížídím na výlet, kde budu trpět do středy, a tak nebudu mít vůbec čas. A navíc jsem se pustila do četby Harryho Pottera, takže mám spíš myšlenky jen pro tohle. Omlouvám se. O prázdninách, krom dvou táborů - celkem tři týdny - budu mít prostor psát. Na tom táboře dvoutýdenním budu se Shaymin a Neosem, takže taky snad něco vznikne. Ale nepřibude to na blog. Tenhle víkend jsme byli pomáhat na stevěčce toho tábora, takže ten, kdo se koukne SEM na ty fotky, tak uvidí, že tam wi-fi vážně není..
(Ano, využívám toho, že jsem si dnes založila účet na rajčeti..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama