Love these gifts

1. května 2013 v 14:48 | Arthur |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Tak jo.. Úchylná nálada přeci jen přišla. I když ne tak úchylná, jak by si Jamie a její komentář představovali, ale alespoň nějaká. Neumím, doopravdy ne, psát úchylně, a proto jsem se odhodlala sepsat alespoň začátek potencionálně úchlné povídky. Here you are..
#Twincest#Slash#Fanfiction?

Title: Love these gifts"Finne, neojížděj svého bratra, je to nechutné" Zvolal hlas ze stolního počítače.
"Víš co, lásko? Mám zde nedořešené záležitosti. Zavolám ti později, ano?" Odpověděl jsem spěšně, protože mě bráška začínal hodně.. ne štvát, ale rajcovat.
"Ale jistě, brouku. Pak zavolej. Pá!" Ani jsem jí neodpověděl a vypnul skype spolu s webkamerou připevněnou na obrazovce. Otočil jsem se na Jacka rozplácnutého na posteli tak, jak jsem ho tam před pár vteřinami odhodil. To bylo při rozhovoru s dlouholetou kamarádkou. Vletěl mi do pokoje a aniž by se podíval co dělám, nebo s kým si volám, tak na mě vylezl a pevně mě objal. Začal mi příjemně ožužlávat ucho a přejíždět svými dokonalými rty po mém krku. Proto jsem jej pevně chytil za zadek a sesunul na postel. Potom se natáhl po myši od počítače a ukončil přímý přenos našich domácích hrátek do domácnosti o několik set kilometrů jinde.
"Tak co? Jak jste si popovídali? Pozdravovals ji, doufám?"
"Ale jistě. Krásně jsme si popovídali, jen jsi nám narušil konec rozhovoru."
"Neurážej se, bráško. Jak si tě můžu udobřit?"
"Na něco přijdi. Ty to zvládneš. Však jsi po mě, ne?" Jack na Finna jen vyplázl jazyk a šel do svého pokoje pro nějakou věc, kterou by si mohl svého citlivého brášku naklonit zpět na svou stranu.
Jak tak procházel věci ve svém pokoji, tak nalezl několik krámů z dětství. Umělou květinu a knížku říkanek pro nejmenší. A taky jednu čtvercovou věc, která v té krabici neměla vůbec co dělat. Z těchto věcí by se dal vymyslet super plán, jak brášku ještě více napružit a potom uklidnit..
"Skákal pes, přes oves." Jack přišel do pokoje s novým elánem. Rozhodl se brášku potrápit.
"Jdi do háje s tou blbou říkankou!"
"Přes zelenou louku.." Finn se chytil přesně tak, jak Jack chtěl a předpokládal. Začal mu nadávat. A možná začne i vyhrožovat.
"Myslím to vážně!"
"Šel za ním myslivec!"
"Já vím, s pérem na klobouku, ty jeden úchyle!" Tak tohle bráška nečekal. Nečekal, že vypění tak brzo. Ale když se mu podíval do očí, tak tam uviděl známky pobavení z toho, jak Jacka zaskočil. A tohle jej zaskočilo ještě více. Napřáhl před sebe ruku s plastovou květinou a vyčkával na Finnovu reakci.
"Ta kytka je pro mě? To je sladké!" Tahle reakce se ale už očekávat dala. Proto na ni měl Jack připravenou odpověď.
"To ale není pro tebe, to je jídlo pro mou krávu."
"Jo tak krávu? Ze mě teda vola dělat nebudeš!" Naštval se naoko Finn. Byl tak strašně rozrušený, že se to mohlo svrhnout v cokoli. V sourozeneckou hádku nebo v odpoledne příjemné pro oba bratry. A to by si měl Jack uvědomit.
"Bráško, co je ti?" Sedl si k němu Jack. Finn vypadal, jako by se měl každou chvílí zhroutit. Klepal se a víčka se mu chvěla.
"Uhm." Zakňučel Finn. Nedokázal ze sebe vypravit nic smysluplného. Jen se vrhl bráškovi kolem krku a spojil jejich rty. Svrhla by se dlouhá uklidňující terapie, kdyby se Jack neodtáhl. Zadíval se do podmračené tváře svého dvojčete a usmál se.
"Mám pro tebe ještě jeden dárek." Finnovi se dětsky rozzářily očka a s očekáváním si poposedl.
"Kde, co? Ukaž!" Zaprosil a dlaněmi přejel Jackovi po hrudníku.
"Hledej, šmudlo." Pobídl ho Jack. Finnovy ruce sjely z hrudníku na záda a položil bratra na postel. Dál ho hladil a lechtal, smích mu ucpával v puse jazykem. Nenechavé prsty sjely až k pevnému zadečku navlečeném ve volných kalhotách s kapsami. A právě do jedné z nich mířily. Finn nahmatal plastikový obal ve tvaru čtverce a usmál se.
"Bráško?" zašeptal, "takovéto dárky miluju."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jamie Williams | Web | 2. května 2013 v 7:34 | Reagovat

AAahhhh..... Tahle povídka mě dostala! Proč píšeš tak zatraceně dokonalé povídky a ještě ke všemu na můj nápad? Nevěřila jsem, co z toho hloupého nápadu vyplodíš, ale tohle je.... Prostě AAAAAHHH!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama