Indie rock

13. května 2013 v 14:32 | Arthur |  Názorně názorné názory
Zamilovala jsem se. Ne, nebojte. Nebudu vás zde otravovat řečmi o nějakém chlapci, dívce, psovi, mikině, barvě či čemkoliv jiném.. Jen se vám musím svěřit se svou láskou k hudbě. Konečně jsem našla žánr hudby, který je absolutně nejlepší. Vám se možná zdát nebude, ale já jsem v koncích. A z téhle lásky se jen tak nevyhrabu..


Indie rock

Ano, rock. Na tom jsem ujížděla vždy, ale vadili mi všelijací zdrogovaní týpci. Proto jsem se soustředila jen na muziku. A když jsem takhle hleděla jen po muzikální stránce věci, tak jsem narazila na styl, který mě doopravdy oslovil.


Byla to píseň skupiny Imagine Dragons. Dooprevdy netuším která. Ale vím, že jsem si ji pouštěla pořád dokola. Možná že On top of the world. Ano. Bylo to na tréninku, kde jsme se rozhodovaly, na jakou písničku budeme tančit. Bylo něco kolem vánoc a já měla náladu přímo na tuhle hudbu. Potom jsem si do mobilu stáhla nedopatřením píseň jinou. It's time. Taky nádherná. Pak jsem si zamilovala další. Cha ching, Fallen, Radioactive, Demons, ... No moc jich bylo.. Došlo to tak daleko, že mě to inspirovalo i k povídce Ráj srdce, krása života. No jo..
--článek v přípravě--


Potom uběhlo pár měsíců, světlo světa spatřilo bráchovo tablo a já se dostala na facebookový profil jeho spolužačky. Na jedné z fotek jsem uviděla nějaké čtyři kluky/muže a popisek: Keep calm and listen to The Kooks. Tak jsem si je postila na youtube. Zrovna píseň She Moves On Her Own Way. Boží!!


A dnes další objev Arctic Monkeys. Nádhera. Jen tak náhodou jsem je našla při poslechu videa na youtube a následném kopírování odkazu k písničce She Moves On Her Own Way. Nalezla jsem píseň Mardy Bum. Nevím, co jsou zač. Netuším, co to znamená. Ale vím, že hned po prvním poslechu jsem se propadla do propasti neustálého poslouchání téhle muziky.
--článek v přípravě--


A poslední kapkou do téměř přeplněného poháru hudební lásky bylo nalezení internetového rádia hrajícího indie rock. Najdete jej ZDE. Převážně hrají dobře. Na tenhle kanál jsem narazila teprve dnes, i přestože jsem tam pečená-vařená. Pustím si tam kanál MovieSoundtracks nebo SoloPiano a píšu. Neruší tam kecy redaktorů, maximálně nějaká reklama.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama