Bambiriáda; den druhý

24. května 2013 v 22:07 | Arthur |  Trapasy a jiné neopakovatelné záležitosti z cest
Bude dopsáno!


Proč jsou, proboha, ti vojáci tak.. (..krásní, sympatičtí, k sežrání, uvolnění, boží, příjemní..) SUPER?
Doprkna.. Jak ..

To nic.. Tohle byla jen ventilace pocitů. Teď to vezmu pěkně od začátku. Teda.. Budu se snažit.Humor. Nejnebezpečnější věc, co nám Bůh dal.
-Neros

To bylo vyřčeno Nerosem při cestě na trolejbus těsně před devátou ráno. Na tu dobu byl překvapivě čilý. Ale to asi my všichni. Cestou se probírala různá témata, ale nakonec se to zvrhlo na Nerosovo obvyklé vykládání zdánlivě nesouvislých vět přerušované jen výbuchy smíchu.

Po příchodu na náměstí, stále za doprovodu Nerosových vtipných poznámek, jsme přesunuli stánek. Od stánku hasičů k vojákům. A to ne jen tak náhodou. To je tak vždy, protože vojáci.. Ti jsou samostatná kapitola. Heh.

Ti se s námi po několikaminutovém očním kontaktu s Honzou nějak seznámili. Spíš si Honza potykal se Zuzkou a potom tak nějak s náma všema.
Ne! Blbě! Bylo to jinak!
David si od nás půjčil izolepu s nůžkama. A my od něj klíč, aby nám nespadl stánek.. Jo, tak to bylo. Teda. V té době jsme ještě nevěděli, že se jmenuje David.
A až potom přišel ten incident s Honzou. Ten nám toho o sobě řekl šíleně moc. Vlastně ani nevím proč. Nikoho to nezajímalo. Snad jen Zuzku, kterou zajímali vojáci všichni. Ale koho by ne, že. Když byli všichni tak pěkní! Uh. Stěhuju se do Prostějova za vojákama! (Dnes nám bylo nabídnuto, abychom jeli s nimi a pak šli pařit. Chtěli jsme jet, ale potom jsme si uvědomili, že jsme dlouho nespaly doma.) Uh! Další chyba! Vlastně ve všech slovesech, která byla napsána, má být Y místo I. Protože Čmoud jen nasupeně seděl ve stánku a pozoroval nás, vybavující se ve vojenském autě s několika vojáky okolo. Heheh..

(Jsem trapná, nebo si tak jen připadám, když za každý odstavec napíšu něco jako 'Heheh'?)

..Doprkna.. Jsem poslána spát. Dopíšu!!!

..Nedopíšu..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shaymin | Web | 27. května 2013 v 19:52 | Reagovat

Neboj! Pozveme je na 60.! MUSÍME....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama