They're following me!!

14. dubna 2013 v 0:43 | Arthur |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Tak jo.. Začínám se bát. Blog prozrazen!!
Právě jsem prozradila adresu svého blogu několika dalším lidem. A to je zlé.
Protože ti lidi mě znají! Osobně!
A já se bojím toho, co tady o mě zjistí. Pomooc!

A teď sedí vedle mě a špionujou, co píšu. Nah..

Tak jim napíšu něco pěkného.. Jo...
A co? To netuším.

Ne, to vážně netuším...

Ale třeba jo. Dialogovku!! Nebo radši ne.

Upozornění:
Psáno pod vlivem velmi nechápavé nálady. Takže nevím, o co go.
Jména všech jmenovaných jsou použity jako přezdívky. Všichni, kteří je mají, i když je jimi neoslovujeme, tak jsou zde.
Psáno podle skutečné události. Jen podle. Jemně přibarveno!"Proprtýýs!!!" Zařvali jsme už po několikáté za volnou chvíli mezi přednáškami a otevřeli okna Skypu na všech dostupných noteboocích. Všichni se přihlásili do společné konverzace a spamovali. Přizvali i většině neznámého účastníka praktika a kamaráda žijícího v Americe. Ti chudáci nic nechápali.. Nechápali naše výkřiky do tmy stylu: 'light-curve graph! joo!', 'Nemá někdo myš navíc? Touchpad mě zabíjí.' a 'JDI DO P---LE, AIDAME!!!'.Ale možná že ano. Proč? Prtotože většina byla vyřknuta i nahlas. Více než nahlas.
"Zahrajem si slovní fotbal na poslední písmeno!!" Bylo psáno velikými písmeny v konverzaci nazvané 'Proprtýs!'. Shaymin má velmi zajímavé nápady. Hlavně kolem čtvrt na jedenáct v noci. A to ještě určitě není všechno. Ta toho má v záloze určitě ještě více. Rovnou začala slovem, které vyjadřovalo největší momentální problém. DARK. Neboli tmavý snímek oblohy, který se musel odečíst od jiných snímků. Prostě slast.
KOZA. Další slovo. Tentokráte z hlavy Arthura, tedy mě. Ani nevím, co mi v tu chvíli běhalo hlavou. Možná něco o tělocviku. Nebo se mi myšlenkami míhaly vzpomínky na video shlédnuté před několika hodinami. Ovce, která zvrací ovce. Nebo kočka. Humus.
ASTRONOMIE. Vyskočilo další slovo hned vzápětí. Čmoud, sedící hned vedle mě, zuřivě mlátil do klávesnice a nechápavě máchal rukama ve vzduchu. Očividně nepochopil, na které tlačítko, ve velmi zajímavém programu námi zvaném Munifuck, originálně Muniwin, má kliknout. A co následně vybrat. Ale to nebylo neobvyklé. To se postupen času stalo opravdu všem.
Dále se chatem míhaly slova ERB, BLÁBOL, LOPATA, ANGREŠT, TUMI, IDIOT,... Prostě všechno, byť jen okrajově, se týkající našeho soužití na hvězdárně.
Aidam se tam pletl se všemi možnými sprostými slovy. V češtině, angličtině i v němčině. A vždy se trefil do daného písmene.
Hodněkrát jsme se zapletli hodně mimo téma. Například při slově ANGREŠT jsme se začali bavit o školním obědě. Ano, ten den byla ve škole ovesná kaše s angreštěm. Velmi zajímavé jídlo. Nejen chuťově.
Celá konverzace byla rozdělena do několika nezávislých a vzájemně se nepropojujících. Běžících zároveň, ale velmi rozhádaných.
"Má někdo nějaké jídlo?" Zeptal se se zájmem Štětr. Nikdo mu neodpověděl a každý si dál tajně užíral své zásoby na víkend. Kdo by taky dával jídlo, kterého měl sám málo?
"Nemá!" Zařvala Zuzka sedící naproti němu u velikého stolu obsypaného blikajícími notebooky. Schovala si svou krabičku s těstovinovým salátem pod paži.


..A já nemám sílu dál psát. Sorry. Ale jedna v noci je jedna v noci. Nestihla jsem to včera. Tak dnes.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shaymin | Web | 14. dubna 2013 v 1:20 | Reagovat

Myslím, že se Čmoud vztekal spíše kvůli Windows 8. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama