K čemu je takové focení třídy?

18. dubna 2013 v 19:53 | Arthur |  Názorně názorné názory
K čemu? Netuším... Všichni se jen stresujou a oblékají do různých modelů. Já se na to vždy vykašlu a jdu tak, jako normálně. Takže jako buran - podle ostatních.

A já se ptám.. Proč jako buran? Proč já, když se obleču podle mého stylu jsem ta špatná. Když si holka obleče nehodícíse k sobě, značkové věci, tak je originální. Ptám se! Je to proto, že nechodím na podpatcích a nenosím sukně? Protože nedokážu na sobě snést make-up, abych vypadala jako barbie? Nebo je to proto, že jsem to já? Neoblíbená holka všema zhazovaná. Je to tím? Podle mě ano..

Potom se ještě hledá půlka třídy nebo přinejmenším třídní, která je někde zalezlá na záchodě a tupíruje si vlasy na netopýra.

Jednou se nám zatoulal spolužák. Ve škole byl, že se fotíme věděl. Kdy a kde také. Ale utekl a my ho nenašli. A tak jsme na fotce bez něj. Dobře mu tak!

Nad fotkou, za nehoráznou cenu, se všichni budou ošklíbat a nadávat těm, kterým se výraz tváře povedl a fotograf ji stihl zachytit. Proč jsou fotky, především ty třídní, tak nevděčné?

Fotograf vyretušuje všechny nedokonalosti a pihy. Poupraví světlost a ostrost. Tím se 'dívkám' rozmažou oči, zvlní vlasy a kdo ví co ještě.

Ano, píšu to proto, že jsme se dnes fotili. A taky proto, že mě tím každý rok všichni shazují. Nemám to focení ráda. Taky proto, že jsem celý den mimo. Nedokážu nad ničím přemýšlet. Chjo..
A jak jsme otázkou začali, tak proč jí nezkončit? Nebo rovnou několika?

Co? Kde? Kdy? Jak? Proč?
Ne? Tak dobře. Češtiny mám dneska taky plné zuby..

Musím se fotit a nechat se buzerovat? Já na to nemám.. Má na to snad někdo ve školním kolektivu tak neoblíbený, nebo přijńejmenším přehlížený, jako já?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama