Já.. Directioner..?

8. dubna 2013 v 15:10 | Arthur |  Názorně názorné názory
photo c8b25fe9-70f4-430a-979e-8add2dc68a2b_zps708077a9.jpg

Bývávalo.
Nedokážu se v posledních několika týdnech zařadit mezi Directionerky. I kdybych sebevíc chtěla. Neslintám nad každou fotkou (Přiznávám se, dneska mi slina ukápla.. Ale to bylo video..), neječím nad každou animací z koncertů, nejsem nadšená z toho, že Liam Harrymu stáhl na koncertě kalhoty. Neříkám, že to dělají všechny holky, které si říkají Directionerky. Ale ony mají, podle mě, větší právo si tak říkat. Ano, v mobilu mám všechny jejich písničky, krom OWOA, které se teď stahuje.. a zpívám si každou z nich v duchu. Taky jsem naštvaná, když naladím rádio a potom ujistím, že pár sekund před tím, než jsem začala poslouchat, tak dávali Kiss You. Ale nedokážu o nich básnit a nadávat všem, kteří je nemají rádi.

Mám na ně názor, jiný než ostatní. Troufnu si říct, že jsem jediná.

One Direction je jeden veliký marketingový tah. Ne všichni z nich umí zpívat. A proto jsou vybráni a oblečeni tak, aby na ně letěla nejpočetnější skupina a nejvíce prahnoucí teenagerky po nějakém idolu. Proto chodí oblékaní tak, jak by se žádný kluk, který nechce veřejně přiznat svou homosexualitu, neoblékl. Ano, líbí se to všem fanynkám, Directionerkám, a dokonce i mě. Pravda. Kdo by je poslouchal, kdyby byli škaredí. Nikdo. Kdo by je poslouchal, kdyby nezpívali písničky o lásce a dalších slaďárnách? Nikdo. A to je ten problém.

Všichni letí jen na tu vnější slupku. I ti, co tvrdí, že je mají rádi takové, jací jsou. Ale jak to můžeme vědět? Jak můžeme vědět, že to nejsou rozmazlení fracci, kteří se koupou v penězích? Stejně tak to můžou být fajn kluci, na které jen všichni nadávají.

Ztotožňuji se s názory Directionerů i Haterů. Nevím proč.

Mám je ráda, protože se chovají fajn. Jako například na TOMTO videu. Velcí kluci si hrajou na mimina. Však proč ne. Nemusí se před nikým přetvařovat, aby si udrželi postavení v partě. To dnešním klukům chybí. Oni si to dětství prodloužili. Proč by nemohli? Protože se to Haterům nelíbí? Vážně?

Mám je ráda, protože se mají rádi. To je obdivuhodné. Ano, jsem shipper jakékoliv bromance, hlavně Larryho. Nebojí se na veřejnosti dávat najevo city, které k sobě cítí. Byť jen kamarádské. Ano, je to ohrané.. Ale, mě by nevadilo, kdyby byli homo. Mělo by mi to vadit? Je to jejich věc. A když se to rozhodnou přiznat, tak jsou pro mě jen většími hrdiny, než do teď.

Neříkám, že jsou pro mě všichni hezcí. Taky neříkám, že jsou všichni sympatičtí. To doopravdy ne. Ale vždy to přebijí nějakou jinou vlastností. Jeden z nich mi velmi připomíná kamaráda. Je to celkem asociál a vymyká se chováním. Ale vypadá stejně a je stejný typ člověka. Za tu dobu, co se známe, už to budou tak čtyři pět roků, na mě nepromluvil ani slovo. Ani jediné. Ale to nic nemění, že daný člen 1D je vtipný a přátelský, že mi ani ta podobnost nevadí.

Já.. Jen jsem se chtěla vyjádřit. A dostat ze sebe ten pocit.. Viny? Nebo čeho vlastně.. Nepatřičnosti. Jo. Chtěla jsem ze sebe dostat ten pocit nepatřičnosti, že se neředím ani mezi Hatery ani Directionery. Jsem schopná na nich vidět sebevíc chyb, jsem si je schopná i přiznat. Ale nepřestanu je mít ráda. Doufám, že nikdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chriss | Web | 8. dubna 2013 v 21:49 | Reagovat

Abych pravdu řekla, trošinku souhlasím v pár tvých slovech...

"Všichni letí jen na tu vnější slupku. I ti, co tvrdí, že je mají rádi takové, jací jsou. Ale jak to můžeme vědět? Jak můžeme vědět, že to nejsou rozmazlení fracci, kteří se koupou v penězích? Stejně tak to můžou být fajn kluci, na které jen všichni nadávají."

Pak také i ta část o oblékání a zpěvu. Ano, děvčata je mají rády, protože jim promluvají do duše. Ano, jsem Directionerka, sice nešílím při každé fotce, ale třeba jak Harryho kalhoty šly dolů, tomu jsem se zasmála.. :)
Je to tvoje věc, zda se řadíš mezi 1DFamily, nebo hatery.
A kdyby byli homo? No a? Gayové jsou úžasní! :3

Vím, nemohla jsem vypsat všechno, ale už tak mám dlouhý komentář.. :D x

2 kacalan | Web | 10. dubna 2013 v 9:19 | Reagovat

Poslední dobou.. ani já už neprojíždím fotky s tím, že se rozplývám nad jejich dokonalostí. Vlastní život mi Directionerství docela přebíjí. Jo, i tak si třeba najdu čad na rozebírání Niallovi nově "holky", zvláště v chemii, ale nějak... už v tom není to nadšení. Ano, stále jsem Directioner, ale jsou věci, ve tkerých s tebou souhlasím :)

3 Cazz | Web | 11. dubna 2013 v 13:54 | Reagovat

Víš, já jsem directionerka. Jsem a doufám, že ještě nějakou dobu i budu (nedržím se iluze "directioner forever") a taky vidím, že jsou marketingový tah a že ve skutečnosti nejsou tak dokonalí, že jim záleží na vzhledu, že nejsou žádní polobohové. A vidím, že možná jsou gayové a že třeba This Is Us asi těžko bude This Is Us, protože ačkoli by to nepřiznali, jsem si jistá, že mají pokyny, jak se ve filmu chovat. Ale nevadí mi to. Mám ráda hlavně ty prdlý kluky ze schodů, kteří oni jsou a ne ty kluky, co fotí photoshoty a vypadají líp než většina modelů. A dokud v nich ty kluky ze schodů uvidím, nebudu řešit to, že se musí kvůli Modestu chovat jinak.

4 Anonymka ;) | 12. dubna 2013 v 17:40 | Reagovat

prečo s tebou tak strašne súhlasím? Ja neviem, proste je toho moc.Klamstvá a tak...One Direction sú jedna veľká bublina, ktorá  raz praskne. Jediná vec, ktorá ma ešte drží v tomto fandome, sú práve tie (b)romance. Ich hudba je klasika akéhokoľvek umelého boybandu. Hm...Proste súhlasím s tebou.

5 Shaymin | Web | 14. dubna 2013 v 3:59 | Reagovat

Super! Jinak bych to popsat nedokázala :). Ale to podezření, že jsou homo (nebo alespoň jeden), je místy silnější. Když si vezmeš, že v každém klipu jeden na druhého sáhne nebo něco podobného...
A podle mého názoru a názoru mé sestry - byli by lepší, kdyby zpívali rock. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama