I'm..

12. dubna 2013 v 17:19 | Arthur

..bored!!

To jsem si nikdy nepředstavovala, jak může existovat takováto nuda. Tak obrovská nuda, nechuť něco dělat.. Například psát. Jaktože nepíšu? Měla bych, no. To teda jo. Ale já se nudíím! Měla bych své emocionální výlevy psát někam jinam. Tady tím všechny akorát štvu. Teda jestli si to někdo čte.

Všimli jste si , že píšu v jednoduchých větách? Na souvětí jsem moc líná. A hlavně, proč bych měla mé jednovětné myšlenky převádět na něco komplikovanějšího? No, to teda nevím.

A všimli jste si taky, že se pořád na něco ptám? Ach jo.. Zase otázka.

Maan! Mám nápad!
Sepíšu vám do tohoto článku vše, co se mi honí hlavou. Samozřejmě jen to důležité a zásadní. Jako například milion hudebních videí, dva tísíce fotek (od štěněte, přes úvodky nových FF, až po absoulutní blbosti). Nah, tak tomu říkám plán!


1.
Mám velmi hudební období. To neznamená, že jsem konečně začala trénovat na ten milovaný dřevěný hudební nástroj, ale že si di uší pouštím muziku. Převážně z youtube, ale při psaní něco jiného.
Internetové rádio sky.fm. Má několik stanic. Já většinou závislačím na Soundtracích z filmů, nebo na pianu. Dokonalé písničky z dokonalých filmů. Když mě tam zaujme písnička, tak jdu a najdu ten film. Jo, vybírám si filmy podle hudby a skladatelů. No a co?
Brácha mi v úterý ukázal vážně dobrou skupinu. Walk off the Earth. Dokonalé jsou všechny jejich písničky. Jak originální, tak covery. Například Gang of Rythm nebo cover Little boxes. Doporučuji shlédnout i videa.
A nějakou náhodou jsem našla Gabrielle Aplin a její The Pover of Love. Dokonalá to písnička.
Ráno, vždy když vstávám, tak si pustím rádio. A Aled Jones mi zazpíval Walking in the air. Tohle je váže dokonalost.
Dál bych vám mohla doporučit spoustu jiných umělců. Mezi nimi One Direction, The vamps, Skinny Lister a drozdy (ty malé potvory lítací venku, kteří tak krásně zpívají).
A víc asi ne. :)

2.
Po hudebním vstupu se dostáváme k dalšímu bodu programu. Následuje.. Soutěž o praštěnější fotku!
Nebo radši ne..
Ukážu vám, radši, svého miláčka. Tu malou chlupatou kuličku, která mi dneska málem zdrhla. Mimino jedno vychcané. Prolést dírou v plotě.. Chjo.
Ale miláček to je, to jo..


Tak jo.. Náladu jsem si spravila a nuda ustoupila. Jdu se chystat na náročný víkend. Držte palce. Přebíhat mězi dvěma soustředěníma zarás není jen tak. To potřebuje jistou dávku optimismu.
Tak se mějte!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama