Hi from Venus!

14. dubna 2013 v 15:27 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Ahoj mládeži! Zde Artie hlásící se z Venuše.
Nedávno jsem se vrátila z návštěvy sousední planety Země. Musela jsem přece zkontrolovat jak pokračuje projekt Astronomie na vlnách. Nebo ne? Neříkám, že by to beze mě, neužitečné a otravné mimozemšťanky, nedokázali, ale člověk se alespoň nějak angažovat musí. I když jen účastí na schůzce, když mi nebyla další funkce svěřena. Ale možná jedna ano. Možná. Pomocnice správkyně blogu. No.. Dneska jsem přišla na to, jak přidat k obrázku zdroj, aniž by to bylo nápadné nebo nezákonné.Takže.. Zasloužím si já ten post? A snad jeden úkol navíc. Vytvořit obrázek pro propagační placky. Takže.. Je toho dost.
Astronomie na vlnách je projekt Zlínské hvězdárny sponzorovaný O2 Telefónicou. Má své FB stránky, blog i blogspot. Stejně tak se budou aktuality zobrazovat na stránkách Zlínské astronomické společnosti. A jedná se o radioastronomický projekt.
To neznamená, že se bude vysílat pozemské rádio sem k nám na Venuši, ale že se budou snažit naladit vlny z Jupitera. A to je možná ještě zajímavější. Nejspíš tam za nimi na návštěvu budu létat častěji. Však kdo má možnost poslechnout si zvuky vesmíru naživo. Co?
Přinejmenším tihle odvážní Pozemšťané, kteří mezi sebe s chutí uvítali jednu Venušanku. A to jsou snad jediní z celé Galaxie nebo Vesmíru. Kdo by mezi sebou chtěl takovou, jaká jsem já.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jamie Williams | Web | 16. dubna 2013 v 11:16 | Reagovat

Je vidět, že sis to tam užila :) A tp je důležutý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama