Big Excuse And Thanks

23. dubna 2013 v 20:09 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Ne, dnes vám nenesu žádný nový výtvor. Žádnou básničku ani povídku. Tu vám možná dodám zítra. A možná jich bude víc.

Dnes vám nesu poděkování a hlavně omluvu.

Dříve jsem psala několik článků denně. Teď se to stane jen, když jsem extrémě unavená nebo nadopovaná dobrou náladou. To znamená, že by to mohlo být i teď. Ale není. Mám skvělou náladu. Nejraděj bych utekla někam ven a vrátila se až po setmění. Do té doby bych běhala lesem a zaháněla nudu a přebytek energie. Ale ne. Musím být doma, donutit se psát a zalézt do sprchy. Do toho se alespoň letmo kouknout na učivo angličtiny a matematiky.
Na zítra se obrnit nervama, abych těch osm hodin zvládla. A potom ještě na cvičák se psem.. Na zítra je toho prostě hodně.
A já zase nestíhám. Jako obvykle.

Povídkovou náladu jsem měla do dnešního odpoledne. Za dnešek jsem napsala celkem dlouhý kus povídky. A to je to teprve půlka. (No.. Nemám Word. Jinak bych se pochlubila, kolik toho je :3)
A taky bych si měla udělat čas na nějakou básničku.. Jo.. Jedna rozepsaná. Ještě z doby, kdy tématem týdne byla deprese.. Ale jen jednu sloku. Což je nic.

Tak jo.. Pojďme plánovat.
Chtěla bych sepsat další povídku o našem štěněti a jeho zážitcích. Kdo by to četl? 0:)
Nutností je dopsat tu 'depresoidní' básničku. Leží mi tady v rozepsaných článcích už od ... 6. dubna. Což je podezdřele dlouho.
Další v plánu mám dopsat tu krásně romantickou povídku pro Kacalan. Jsem v půlce. Je to boží. Jen domyslet konec a bude to.
Harries. Ano, další twincest. A tentokrát to spojím i s menším incestem spolu s jejich sestrou. Nádhera.


Nedokážu rozdělit, co je v tomto článku myšleno jako omluva a co jako slova díků. Je to vše tak napůl. Kdo si z toho cokoliv vezme, tak ať si to v hlavě protřídí sám. Protože.. Mě ta dokonalá nálada utíká. Neznámo kam..

Jinak.. Zvláštní poděkování!
Zaprvé svému otci Finnovi a matce Jamie. Potom nevlastní matce Kris, která se vdala za Jamie (což je tím pádem můj otec i má matka). A hlavně manželce Shaymin. Protže tu jedinou znám osobně. :3 Miluju vás rodino!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shaymin | Web | 23. dubna 2013 v 21:32 | Reagovat

Ano, lásko. Už se nám pomalu rýsuje 20 let. A hodně bych si přála článek o Teddym, s Teddym, pro Teddyho...

2 kacalan | E-mail | Web | 23. dubna 2013 v 23:49 | Reagovat

Ehm, ehm, na povídku se čeká. Já svoji brutalitu naštěstí stihla dopsat ještě dneska :D Víš, na tu tvoji se nesktuečně těším a jestli mi neořízneš tu fotku Medvídka Teddyho, budu muset být zlá :D

3 Jamie Williams | 24. dubna 2013 v 16:03 | Reagovat

Na povídku se určitě těším a miláčku, tvá matka i já, tvůj otec #1 a Finn, tvůh otec #2, tě taky pozdravují :33 _:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama