Duben 2013

First look.

30. dubna 2013 v 15:13 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Ták! Rozhodla jsem se vám poskytnout první pohled pod pokličku povídky nesoucí název Path to freedom. Bude o mladé Irce Meave, která to v životě neměla vůbec lehké.
Já vím.. Moc vám toho říct nemůžu.. I když bych chtěla. Chtěla bych vám odhelit, jak příběh pokračuje, nebo jak se vyvíjí, ale to bych prozradila vlastně vše. Maximálně vám můžu prozradit další jména. Sionn a Seamus. U dalších postav jsem zatím na vážkách. ;)
Nebojte, za chvíli budu mít dopsáno prvních pár stran příběhu a začnu vám je odhalovat. Stačí jen vydržet. A poskytnout mi dostatek času, který zatím jen utíká pod prstama..

Píšu.

28. dubna 2013 v 21:11 | Arthur |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Ano. Prostě nápady od Shaymin se píší jedna radost. Není to nic úchylného, že Jamie.. Prostě nádhera. Dneska jsem si dala laťku trošku výš. Rozhodla jsem se to pojmout dialogovkou. Tak nevím, co z toho bude. Nejspíše něco velmi krátkého a divného. Protože Múza nespolupracuje..

Title: Píšu.

Hnědá pastelka. Štěněčí výraz. Popraskané logo na triku. Papírek s nápisem: TARZAN.


Irská jména!

28. dubna 2013 v 17:23 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Při dnešním putování za jménem jsem se dostala k nevídané informaci. Možná to ale někteří ví..
Hledala jsem ména do povídky a nalezla jsem jednu stránku. Tam bylo přes padesát nejpopulárnějších irských jmen s původem a významem. Nedokázala jsem si vybrat.. Prošla jsem je všechny.

Kdo mi chce pomoct, tak ať se taky zapojí. Bude to důležité pro děj, takže vybírejte svědomitě. Prosím, pro holku a pro kluka. A v klidu i více. Díky :3

Která z přítomných directionerek ví, co znamená jméno Niall? Tákže. Je to jméno skotského původu a znamená vítěz.

//Absolutně blbý článek.. Ale co má člověk dělat, když píše povídku a do toho dělá projekt do fyziky a dějepisu? Ach jo..//

Another apology

27. dubna 2013 v 11:08 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Měla bych se vám omluvit. Znova. Nevím, jak tenhle blog teď poběží.
Píšu jednu povídku, na které si chci dát záležet a chci ji dopsat v celku. Vícedílová, s dějem jiným, než píšou jiní autoři. S dějem podobným mému vkusu na knihy. Byla to původně jednodílka pro Kacalan, ale celkem se to zvrhlo. Chytlo mě to a já se rozepsala.
Takže ta povídka bude pro ni. A musím jí nějak vynahradit to čekání na to, než zveřejním alespoň jeden díl. Proto mám v plánu napsat ještě nějakou další, tentokráte doopravdy jednodílnou.
Potom dopsat povídky ze života štěněte. (Heh.. To zní jako o Dášeňce..) To bude pro Shaymin. :3
A potom se vrhnout na tu povídku podle úchylného komentáře od Jamie.

Nechcete mi tam někdo něco dopsat? Jsou tam jen dva. A z toho už jeden sepsaný. Zaspamujte mi to tam nápadama! Prosím! Odkaz máte nahoře na stránce s nápisem HELP nebo tak něco.. (Jsem šíleně líná to zjišťovat, sorry). Ale prosím! Napište tam něco!

Zoufalost

26. dubna 2013 v 9:57 | Arthur |  Rýmovaná stopa mých myšlenek
Blog je k mobilům hodně krutý.. Takže jsem to jen přepsala a nějaké to formátování dodělám doma..
Nápad jsem dostala při hodině češtiny pozadání úkolu napsat symbolistickou báseň podle obrazu. Tak jsem začala psát a napsala osm veršů. Přepsala to na mobilu přes školní wi-fi a doma dopsala zbytek.
Jak moc zlé to je?

Title: Zoufalost


A navíc si určuje podmínky.. No tohle?

24. dubna 2013 v 21:02 | Arthur |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Další ze série smysl nedávajících a nic neříkajících článků. Minule to byla hádka s Múzou, dnes roztržka s Mozkem. Však proč ne, že?

Title: A navíc si určuje podmínky.. No tohle?


ROCK ME, ROCK ME, ROCK ME, YEAH

24. dubna 2013 v 7:52 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé

.. aneb můj mozek po ránu.

Jen co se vzbudím, tak mi v hlavě hraje písnička. No.. Ne ledajaká. Možná někteří poznali z nadpisu a mají pravdu. V hlavě mi hraje písnička, kterou jsem neslyšela dobrý měsíc. Nevím, proč mi začala hlavou putovat zrovna ona, ale na probuzení dobré. Jen ne, když chcete ještě dál spát.
Dnes mě probudila o půl sedmé. A já si ještě dobrou hodinu mohla pospat. Takže jsem se na nějaký spánek vykašlala, zapla notebook a jala se jistou písničku vypudit jinou. Tou, co mi v mozku kolovala večer. Nevím, jestli to byl dobrý nápad. Písničku Rock me zahánět Drunken Lullabies. Tu první to zahnalo, ale místo ní se tam usadila písnička absolutně mimo mísu. Mozku! Už přestaň! Nechci si nechat vymývat (ne)nabyté vědomosti tvýma výmyslama! Prostě 'nádhera'!

Ahh! Musím oříznout Kacalnce ty fotky! Nestíhám! Dopytle.. Zabiješ mě hodně bolestivě? Nebo.. Možná to stihnu. Čtvrt hodinky do odjezdu busu do školy. Dám to? Snad..
(Teď mi to připomnělo tu hlášku z Bořka Stavitele..)

Big Excuse And Thanks

23. dubna 2013 v 20:09 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Ne, dnes vám nenesu žádný nový výtvor. Žádnou básničku ani povídku. Tu vám možná dodám zítra. A možná jich bude víc.

Dnes vám nesu poděkování a hlavně omluvu.

Dříve jsem psala několik článků denně. Teď se to stane jen, když jsem extrémě unavená nebo nadopovaná dobrou náladou. To znamená, že by to mohlo být i teď. Ale není. Mám skvělou náladu. Nejraděj bych utekla někam ven a vrátila se až po setmění. Do té doby bych běhala lesem a zaháněla nudu a přebytek energie. Ale ne. Musím být doma, donutit se psát a zalézt do sprchy. Do toho se alespoň letmo kouknout na učivo angličtiny a matematiky.
Na zítra se obrnit nervama, abych těch osm hodin zvládla. A potom ještě na cvičák se psem.. Na zítra je toho prostě hodně.
A já zase nestíhám. Jako obvykle.

Povídkovou náladu jsem měla do dnešního odpoledne. Za dnešek jsem napsala celkem dlouhý kus povídky. A to je to teprve půlka. (No.. Nemám Word. Jinak bych se pochlubila, kolik toho je :3)
A taky bych si měla udělat čas na nějakou básničku.. Jo.. Jedna rozepsaná. Ještě z doby, kdy tématem týdne byla deprese.. Ale jen jednu sloku. Což je nic.

Tak jo.. Pojďme plánovat.
Chtěla bych sepsat další povídku o našem štěněti a jeho zážitcích. Kdo by to četl? 0:)
Nutností je dopsat tu 'depresoidní' básničku. Leží mi tady v rozepsaných článcích už od ... 6. dubna. Což je podezdřele dlouho.
Další v plánu mám dopsat tu krásně romantickou povídku pro Kacalan. Jsem v půlce. Je to boží. Jen domyslet konec a bude to.
Harries. Ano, další twincest. A tentokrát to spojím i s menším incestem spolu s jejich sestrou. Nádhera.


Nedokážu rozdělit, co je v tomto článku myšleno jako omluva a co jako slova díků. Je to vše tak napůl. Kdo si z toho cokoliv vezme, tak ať si to v hlavě protřídí sám. Protože.. Mě ta dokonalá nálada utíká. Neznámo kam..

Jinak.. Zvláštní poděkování!
Zaprvé svému otci Finnovi a matce Jamie. Potom nevlastní matce Kris, která se vdala za Jamie (což je tím pádem můj otec i má matka). A hlavně manželce Shaymin. Protže tu jedinou znám osobně. :3 Miluju vás rodino!

Múúzóó?

22. dubna 2013 v 15:56 | Arthur |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Taková menší schyzofrenie. Já a má Múza. A menší hádka s tématem tématu (týdne).
..Většínou se mi ji podaří ukecat..

Title: Múúzóó?


Bacha, žralok!

21. dubna 2013 v 20:18 | Arthur |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Tak jo.. Jednu dialogovku na večer. Proč si nenapsat něco, co absolutně nedává smysl, že?
Ale mě se líbí. A to je co říct.. :3

Title: Bacha, žralok!