Náramek

30. března 2013 v 21:03 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
523656_480857115303357_422802237_n_large

Hm.. Nedostala jsem to za úkol (ale i přes to jsem chtěla tímto začít.. -_-), ale nabídla jsem se sama. Nabídla jsem se v pandovském opojení, ze kterého se mi vystřízlivět nechce.
Představte si pocit, že na něčem jedete. Chováte se snad ještě hůř, ale jste plně při vědomí. Tento stav nezpůsobuje žádná droga. Do takovéto nálady se dostanete jen díky úžasným kámoškám.. A pandám. Nutí vás se pořád smát, vykřikovat blbosti o pandách a chovat se hůř jako batolata.
Nevím, jak se tento stav projeví u jiných, ale já.. Myslím na pandy. Maluju pandy. Když nemám co dělat, tak si zpívám: "Panda.. Panda.." Přepisuju povídku o pandě Kleopandě. Hledám na netu jakékoliv obrázky o pandách. Hledám a studuju pandy na Wikipedii. A v neposlední řadě prolézám galerii obrázků jedné absolutně boží stránky na fb.
Celá tato galerie je naplněna obrázky čtvercových sítí s naznačenými obrysy zvířátek. A já ji procházím, hledám obrázky pand a inspiruju se, co bych tak teoreticky mohla uplést Kacalan na náramek. Když jsem jí to nabízela, tak jsem si nemyslela, jak těžké bude vybrat si to pravé. To by jste nevěřili, kolik obrázků a koláží pand jsem za dnešek viděla. A celkem mi z toho hráblo..
Na té boží stránce s přeplněnou galeríí jsem našla ..17 obrázků s pandama. Některé povedené, jiné obyčejné. Ale nijak mě netěší vědomí, že jich tam na mě čeká ještě několik. Už teď je těžké si z těch ..moc vybrat nějakou nejkrásnější. Ony jsou všechny boží!
Některé v hrníčku. Po jedné, po dvou.. Jiné s brýlema, santovskou čepicí. Jiné mají jen polovinu hlavy. Některé zelené pozadí, jiné krásné, jednoduché bílé. Další se cpou bambusem. Některé jako barbíny s růžovou mašlí za uchem. Ale nejvíce se mi líbí kombinace pandí hlavy a nápisu.
Jak to tak vidím, tak bude několik verzí náramku. A bude i pro Andy. A možná i pro jiné pandafandy.
Kac těš se! Jdu se naučit skenovat! Drž palce. Povídka přepsaná je a náramek je ve výrobě. ;)) Heheh..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kacalan | Web | 30. března 2013 v 22:44 | Reagovat

Aww :3 Budeme team PANDA! :D Ale.. určitě bude naprosto dokonalý, stejně jako ta pandí povídka :3 Už se na něj neskutečně těším :3 Už se vidím, jak budu chodit po škole a každému ukazovat pandí náramek a chvástat se, jak je dokonalej :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama