Michal David? Maybe baby..

20. března 2013 v 15:29 | Arthur |  Názorně názorné názory
Včera.. Včerejšek byl naprosto boží! Celá škola prostě leháro. Jen čtyři hodiny. Z toho suplovaný tělocvik a písemka z dějepisu. To byla jediná horší chvíle dne. Potom to šlo úplně super!
Dlouho jsem nezůstala sedět v trolejbuse a nejela do města, když už jsem mohla dávno být doma. Ale tentokrát jsem se přemohla a zůstala sedět. Dojela jsem do galanterie na bavlnky, takže zase začnu plést náramky (nějaký zájemce?).. Ale to bych musela nejdřív doplést ty rozdělané.. Potom jsem prošla všechny papírnictví, které se nacházejí po cestě na zastávku. V jednom jsem nenašla absolutně nic, co by mě zaujalo. Ale v tom druhém jsem toho nakoupila tolik, až se stydím.. Prostě moje úchylka. Výlet do města završit návštěvou potravin a tam si koupit HELLO multivitamín asi nebyl dobrý nápad.. Zuby mě bolí ještě teď..
Tahle část dne byla prostě luxusní, ale to nejlepší mělo ještě přijít.
Na návštěvu zubaře-ortodoncie se mi absolutně nechtělo. Ale když už jsem tam musela jít, tak proč si to kazit pesimismem.. Vešla jsem do ordinace bundu dala na věšák, jakousi tu kartičku sestřičce za přepážkou a šla si sednout. Sedla jsem si naproti celkem pěknému klukovi (ano, to že s někým chodím, vím, nebojte) a koukala se z okna. Chvíli jsem čekala než přijdu na řadu, ale mezitím přišla spolužačka, o které jsem absolutně nevěděla, že by tam měla být a začala s ní kecat o absolutních blbostech.. To byste slyšet nechtěli. Mluvili jsme nejdříve o barvě rovnátek, potom jsme přeskočily na téma 1D, školu a znova to ukončily u rovnátek. Prostě pokec dvou puberťaček.. Na pěkného kluka zrovna přišla řada a sestřička ho zavolala. "Michal David" Takový výtlem.. Chudák kluk. Má to napořád.. Musel mít pěkně máklé rodiče. Já bych je za to zabila. Vy ne? ;)) Jmenovat se jako jeden debil, který sbírá céčka a každý mu prý závidí jeho lásku. Prostě jen.. Ach jo.
A potom další perla dne! Ta největší a nejlepší! Mám dopisovatelku!! Neřeknu vám koho, protože byste mi ji záviděli!! Yeah! Tak to šťastná jsem nebyla dlouho. A je to chvíle, co jsem si myslela, že se takto nikdy už cítit nebudu. DÍÍÍKY!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama