Flamenco není dobré pro lidi s bolestmi hlavy..

11. března 2013 v 17:44 | happy |  Názorně názorné názory
Hraju The Sims 2 a přemýšlím, proč nemůžu být taky tak šťastná, jako ty dvě holky, které sdílejí jeden dům s bazénem a každý večer si v posteli přiznají svou lásku. Ty musí být šťastné. Ve dne hrají na klavír a dělají cokoliv, co je baví.. A já?
Ráno zaspím i na čtvrtého budíka a to jen proto, že mě brácha celou noc budil. Potom být ve škole jen na hodinu a půl.. Biologii, ve které mě šutrologie vážně nebere a na suplovanou hudebku. Nevím, co proti našemu hudebkářovi všichni mají. Je to rozhodně lepší, než potichu sedět, když na vás nasupeně čučí o hlavu menší matikářka a pod lavicí plést rasta náramek.
A potom se přesunout do divadla na skoro hodinový 'koncert' flamenca. To, že na nás mluvili španělsky, tak to bych brala, ale tento tanec.. Odivuju je, jak dokáží tak šíleně dupat, nechat si očumovat nohy a ještě si do toho tleskat. ..Jen to není můj šálek čaje. Hlava z toho bolí nezapomenutelně.. Až někdo půjdete na flamenco, tak se vybavte prášky proti bolení hlavy.
Pak vyběhnout kopec domů.. Ještě, že jsme se nevraceli do ústavu.. Zatím jediné plus tohoto dne.. Přijít do domu, chytnout se s matkou, utéct do pokoje a do polštáře se vybrečet od zoufalství, jaký je můj kluk kretén. A pak si štěstí přenášet do virtuální reality. Byla bych ráda za kohokoliv, kdy by mě objal a nepustil. Asi to vážně potřebuju. Asi určitě.
Nevím, jestli jsem na Něj naštvaná, ale smutek se změnil ve vztek. Vztek.. Asi nejspíš na něj. Ale já mu to nedokážu nijak říct. Jsem debil.
Vzpomínám na ty chvíle, které jsem prožila pod identitou happy. Je jich hodně, i když tato etapa mého života netrvá ani půl roku. Tehdy mě ale přezdívka happy vyjadřovala přesně. Teď jsem taky šťastná, ale valí se na mě tolik negativních věcí, že to přebíjí. Asi se vrátím k mé staré přezdívce, kterou nikdo nezná. Asi se změním, ale budu tady pořád. Změna je život.. Neříká se to tak snad?

Lidi, miluju Vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama