Dopis?

19. března 2013 v 16:09 | Arthur |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Já.. Nemám zrovna nejvíc, vlastně téměř žádné, přátele. A proto se je snažím hledat, kde je to jen možné. Asi i proto mám tolik zájmů.. Ale kamarádi spíše mizí. Já nevím, co s tím dělat.
Ale možná by se něco našlo.. Má to svoje kouzlo. Není to jen o tom, že se člověk s jiným potká na chatu nebo si napíše mail. Musí sehnat obálku, dopisní papír a známku. Zjistit adresu příjemce a nějak sesmolit dopis. Najít poštovní schránku nebo zajít na poštu. Já bych tohle chtěla zažít. Strašně mě baví psát a ještě k tomu s někým, s kým bych se chtěla lépe poznat. Ano, mluvím o dopisování. Je to krásné.
Jednou ročně mi chodí dopisy buď z pojišťovny nebo jakési upoutávky na tábory. Těm odepsat nemůžu.
Takže se ptám. Měl by někdo zájem mě poznat i z jiných stránek než jen tady na blogu? A případně facebooku? Já bych byla moc ráda, kdyby se kdokoliv přihlásil a dopisoval si se mnou. Ani nevíte, jak moc by mi to pomohlo z depek a záchvatů smutku. Vědomí, že alespoň někdo si udělá na vás čas a alespoň ten dopis napíše.
Hm? Já vím, že to bude něco stát.. Ale jestli do toho někdo půjde, tak.. Se ozvěte na tento email: arthur.humanic@gmail.com
Jsem vám vděčná už teď. Díky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BooBear | E-mail | Web | 19. března 2013 v 18:46 | Reagovat

K tvojej orázke ohľadom toho obrázku...

otvoíš si to okienko na pridávanie obrázkov a načítaš ho tam. Potom máš v tej malej tabuľke link na fotku a objavia sa ti aj mieri fotky...no a nad tými miermi máš napísané "nenastaveno" Tak si to vyroluješ a dáš "vlevo" a máš. Ak nechápeš, znova sa ozvi ;) rad pomôžem ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama