Závislost? Pche!

22. února 2013 v 15:52 | Happy |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Pro ty, kterým už taky leze krkem hra World of Tanks. Nebo taky pro ty, kteří ji mají rádi. Ale hlavně pro ty, kteří si chtějí něco přečíst. Nevím, co z toho vzniklo. Psala jsem to za rozdílných nálad a v různých denních dobách. To znamená, že je to šílená slátanina z pocitů části mé osobnosti. Téma je okrajově o závislosti, jako o problému 21. století. Takže další TT. Pairing čistě lesbický. Doufám, že vás nepohorším. ;)
Prosím o kritiku!

Title: Závislost? Pche!"Vpřéd!!" Zakřičela spolu s počítačem.
"Zase hraješ ty tanky?"
"Jo, to teda jo. A nejsem na tom závislá."
"Vůbec mě nenapadlo se na to zeptat.."
"To je hrozné.. Tady mě nikdo nebude bránit. musím si to s nima vyřídit sama." S maniakálním výrazem pohodila vlasama, jak se snažila uhnout imaginární střele. "Přijdeš prosím sem?" Řekla s očima vpitýma do obrazovky a prsty téměř vrostlými do klávesnice. "Nemohla bys mi udělat masáž?"
"Jasně. Ale jen co tam dostřílíš. Dřív ne."
Dostali to!!
"Ale já to jen tak ukončit nemůžu. Mám ten nejlepší tank v týmu a ostatní na mě spoléhají. To jenom tak nejde. A ty záda celkem bolí."
"To máš z toho, že pořád sedíš u toho kompu a čučíš. Až dohraješ, tak zavolej, nebo přijď. Budu ve sprše!" Zavolala jsem už z dálky, protože počítač zase začal křičet jeho hlášky.
Jedemé!!
No, kdo by z toho nezcvoknul. Ale po chvíli jsem naštestí slyšela jen šumění horké vody dopadající na mé tělo. Z dálky ke mě sice doléhaly výkřiky mé přítelkyně a rachot počítačové hry, ale já jsem vnímala jen uvolňující pocit horké vody a páry. Ale jen do té doby, než se mi ona závislačka rozhodla vyvětrat.
"Dosáhla jsi svého! Už je po mě! Můžu k tobě?"
"Jedině, když přestaneš větrat."
"Jojo.." Řekla s předstíraným provokujícím podtónem a hned na to se mi vmáčkla do malého sprchového koutu.
"Ty studíš!!" Jinak, než takovýmto nelidským zapištěním jsem na její ledové ruce na mých rozehřátých bedrech reagovat nemohla. Ona na to ale nereagovala a dál si ledové ruce ohřívala o moji mokrou kůži. Klouzala jimi po celých mých zádech a na rty mi vlepila malý polibek.
"Lásko? Co bys řekla na tu masáž? Už jsem u tebe a ty máš volno." Prohodila jako by nic s výrazem malého štěněte a ruce přesunula na moje tváře. Pozorně se mi dívala do očí tak dlouho, než mě vyprovokovala k odpovědi.
"Tak se otoč." S pokrčením ramen jsem jí dala touženou odpověď.
"Nevýrazněji, kratšeji a bezcitněji jsi to říct nemohla? Bojím se, co teď přijde.."
"Boj se.."
"Proč mám pocit, že kdyby to byl kreslený seriál, tak ti z očí jdou blesky?" Neodpvěděla jsem jí slovně, ale přepnutím horké vody na tu nejledovější. I se mnou to hrklo, ale ona nečekajíc tu změnu teploty zapištěla tak moc, až jsem měla pocit, že mi prasknou ušní bubínky.
"To bylo za co?" Vyhrkla, když částečně vydýchala leknutí.
"Za tvou závislost na počítačových hrách, zálibě ve větrání vyhřáté koupelny a provokování mě a tvou roztomilou umíněnost. A hlavně jsem se potřebovala schladit, jinak bych asi déle nevydržela být s tebou ve sprše. Budem pokračovat v posteli?"
"Myslíš naši luxusní rozvrzanou matraci položenou na zemi? Jestli to pokračování vydrží, tak ráda."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 °°Lady Ell°° | Web | 28. dubna 2014 v 20:01 | Reagovat

Moc pěkný blog a máš krásné články ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama