Únor 2013

Závislost? Pche!

22. února 2013 v 15:52 | Happy |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Pro ty, kterým už taky leze krkem hra World of Tanks. Nebo taky pro ty, kteří ji mají rádi. Ale hlavně pro ty, kteří si chtějí něco přečíst. Nevím, co z toho vzniklo. Psala jsem to za rozdílných nálad a v různých denních dobách. To znamená, že je to šílená slátanina z pocitů části mé osobnosti. Téma je okrajově o závislosti, jako o problému 21. století. Takže další TT. Pairing čistě lesbický. Doufám, že vás nepohorším. ;)
Prosím o kritiku!

Title: Závislost? Pche!


Be proud of? Who would bother.. I'm proud! For me!

21. února 2013 v 19:47 | Happy |  Názorně názorné názory
Ano, jsem pyšná.
Ani nevíte, jak si teď připadám! Divíte se proč? Stala se mi taková maličkost, která většinu zvás jen rozesměje, ale mě na okamžik vznesla skoro do oblak. Jedna z mojich povídek se objevila ve VÝBĚRU 'nej'lepších povídek na téma týdne. Bylo to téma týdne Vzpomínky a má povídka Remember!! se objevila v tomto výběru s komentářem. Jo.. vám to asi nepřipadá, ale dneska mi sem přišlo celkem hodně lidí. A stím sem nepočítala ani v nejmenším. Když jsem blog zakládala, tak jsem si říkala, že to bude jenom taková malá základna pro mé myšlenky a povídky. A najednou si to čtou i ostatní. Jo, dneska se mi bude usínat s božím pocitem.
Jdu KONEČNĚ dopsat nějakou povídku. Bye.. :)

Jasno, místy zataženo

20. února 2013 v 16:27 | happy |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
Zdár! Jak žijete?
Já spíš nežiju.. Jak onemocněly většina z mých oblíbených autorek, tak já nejspíš taky.. Vě škole jsem umírala a zpravila to až písemka z fyziky. Zvláštní. A asi ji mám celou dobře!
Na náladě mi nepomáhalo ani počasí. Celý den bylo zataženo, ale postupně se vyjasňovalo.. Nakonec bylo jasno, zima a sněžilo. Svítilo slunce, ale sněžilo.. To byl zajímavý pohled. Co u vás?
Možná.. Možná, něco napíšu. Ale rozepsaného toho mám moc, tak nevím, co.. Nějaký nápad?
Užívejte si zdraví! ;)

BromanceLover

19. února 2013 v 18:06 | happy |  Rýmovaná stopa mých myšlenek
V poslední době nemůžu usnout. Když už pomalu usínám, tak mě buď vzbudí brácha, nebo mě napadne nějaká spásná myšlenka. Nekdy smysl dává, jindy ne. Ale včera mě těsně před jedenáctou vzbudila neodbytná touha mého mozku vyplodit tuto básničku. Nakonec jsem teda po tom mobilu šáhla a zapsala to do něj. Nehledě na to, že jsem pak do jedné ráno neusnula.
Chci ji věnovat všem, kteří čtou, nebo píší bromance. Zejména Evee (Nebo snad Little Bitch?), Ellight a Jamie Williams. Jejich povídky mi zvednou náladu i když nekončí dobře.
Heh.. Moje první básnička.. Nějak se mi to nezdá.

btw. k té duze.. znáte snad 'vlajku' homosexuálů, ne? O:)
..hope you'll like it..

Title: BromanceLover


And tell me..

18. února 2013 v 17:32 | happy |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Netuším, proč jsem to napsala. Asi nějaká slabá chvilka. Tento týden hodlám napsat ještě něco. Ale nemám nápady. Možná dopíšu něco rozepsaného, nebo pokročím s I need help!, které možná přejmenuju a úplně nad tím zmagořím.. No nic.. Potřebuju mého Múzáka..
Toto si užijte, protože se mi to absolutně nelíbí. Vemte si z toho co chcete. :) Hlavně mě nezabijte za gay-tématiku. Díky ;)
Btw: Prosím o zkritizování jakéholiv (pokudmožno všech) povídky. (smutně koukám..)

TT - Problémy 21. století

Title: And tell me...Skinny Lister

16. února 2013 v 21:04 | happy |  Múzické muzicírování uvnitř kokosu
Ahoj! Zdraví Vás nervově vypjatá happy..
Dneska si zlepšuju náladu mimojiné skupinou Skinny lister.

Je to folk-punková anglická skupina, která cestuje po světě a koncertuje. Podle mého nijak extra známá není. Já jsem k ní došla díky bráchovi, který si, asi myslel, že je doma sám, pustil jejich písničky na celý barák.
Skupina hrála na nejvíce festivalech než kdokoliv jiný ve Velké Británii a proto byla oficiálně korunována na 'Hardest Working Band in UK'.

Doporučuju!!


The Offspring -You're Gonna Go Far, Kid

16. února 2013 v 13:34 | happy |  Múzické muzicírování uvnitř kokosu
Zamilovala jsem se do další písničky. Odkaz mi poslala Shaymin ve středu a od té doby mi v pokojíku hraje muzika jen od The Offspring. Nestěžuju si. ;)


Remember!!

15. února 2013 v 15:52 | happy |  Výkvěty mozků oživené fantazií
Jedna povídka na Téma týdne. Tentokrát na téma Vzpomínky. Dlouho jsem nepsala a taky se to na mě podepsalo. Pointu to má celkem bídnou a zpracování taky. K tomu jsem chtěla zkusit jiný druh psaní - dialog. Tak tady jednu dialogovku máte. :) Napadlo mě to při hledání jsedné písničky na youtube.Po dlouhém přehrabování se historií sledování jsem ji našla.. Vidíte nějakou podobnost s povídkou? Já jo..

TT - Vzpomínky

Title: Remember!!


...give me... love?

14. února 2013 v 21:06 | happy |  Zcestné výžblepty mého unaveného želé
WANT!!!
Na 1D nejedu tak jako bych jela na drogách (kdybych je brala), ale závislost tam pořád je..
Písničky mi jedou v hlavě, ale když se je chci naučit na klavír, tak záhadně zmizí..
(Už umím kousek Change my mind, They don't know about us a What makes you beautiful!!)
*výraz šíleného štěstí*
:D

Ale tento plyšák je prostě boží! I kdyby nebyl 1D, tak o chci!!
(tzn. kdo mě zná a chce mě někdy něčím obdarovat, tak za tohoto ho budu milovat!!)


pozn. pod čarou..
sorry za moc vykřičníků.. ;)