Výlet do Špindlu °2

26. ledna 2013 v 14:47 | happy |  Trapasy a jiné neopakovatelné záležitosti z cest
Lámu si hlavu s připojením na internet.. Omezené nebo žádné připojení. Začínám tento hotel Harmonia pomalu ale jistě nenávidět. Zvenku starý socialistický kovově obložený barák, zevnitř luxusní až kýčovitě vybavený prostor. Obsluha odměřená, ani náznak úsměvu na tváři. Však proč.. Windowsy mi to taky neusnadňujou. Místo toho radši šáhnu po knížce, nebo zapnu Word, abych si mohla psát tento 'deník'.Ráno jsem se probudila na tátův budík o třičtvrtě na osum se strašnou bolestí hlavy. Nic se mi nechtělo, a rozhodně ne mezi lidi na snídani. Nejen mezi lidi, ale i úlisné číšníky a povrchní číšnice. Kuchaři pravidelně doplňují zásoby jídla na švédské stoly, loví lžíce postupně se propadající do rýžové kaše, pomáhají dětem tloustnout, tak že jim nandávají na talíře více, než chtějí. Vlastně tím vykrmují tatínky..

Na lyže mě nakonec přemluvili. Včera jsme lyžovali na Medvědíně, dnes vyrážíme k/na/do Svatého Petra. Je mlha, sněží, zima jen pocitová, protože je okolo -1°C. Řady na sedačkovou lanovku jen rostou.

Jeli jsme na čtyřsedačce s nějakýma klukama z místního lyžáku. Přiblížím vám jejich konverzaci: "Tak co vole, jak to jezdí vole?" "Ale jo.. jde to. Ten skokánek se teď povedl." "Ten vole? Nedáme nějaký jiný vole??" "Jasněě. Ale tu trubku ne." … "Já pojedu v pátek s tetou na lyže vole, ona jezdí každý víkend na hory. Ale do Rakouska, vole. Si koupím lyže vole a pojedu s ní vole!" "Ty lyže nejsou tvoje?" "Ne vole. Jsou její. Ona jezdí na snowboardu vole. Nebo si vezmu tyto vole." "…" "Ona tam jezdí třeba aji na týden vole. Nebo na čtrnáct dní vole." …Vyjedeme o pár metrů výš nad snowpark… "Ty vole. Čum na ně vole. Si tam sednou vole, a kam máme jet teď mi vole?? Je sejmu vole!" "Jaký dáme skokánek teď? Já bych bral ten první. Co ty na to?" "Jasně vole…" Jestli si myslíte, že jich tam jelo víc a všichni se jmenovali Vole, tak vás zklamu. Jeli jen dva. Jeden 'voloval', druhý mlčel.

Na sloupech od lanovek, tady mají absolutně boží reklamy od Allianz. Takové kecy tam..
POZOR! Váš skipas v nebi naplatí!
Horké hlavy ani helma neochrání.
Jeli jste do Špindlu, ne do špitálu.
Alkohol nepatří nejen za volant, ale ani pod bundu.
…Nějakým záhadným způsobem si na všechny nepamatuju…


Po lyžování jsme šli do sauny. Heh. Já proti nim mám hluboký odpor, ale přesto jsem asi hodinu strávila přecházením z jedné do druhé. Zašla jsem do eukalyptové, bylinkové a tropické. Finskou a parní jsem obešla obloukem.. Potom jsem šla do vířivky, která se ale zdála po těch saunách celkem studená. To už radši do horké sprchy. Což jsem taky provedla..

S umytými vlasy sedím za počítačem a čekám, až se něco bude dít. Od 17 přednášky, takže pokoj mám zase jen pro sebe. Ještě si vypřádat s tou wi-fi a bude vše o.k. Potom večeře a pak dopíšu i tento zápis.

__KONEC PRVNÍ ČÁSTI__ (coming soon)

__ZAČÁTEK DRUHÉ ČÁSTI__

Nesnáším pocit bezmoci bez wi-fi. Nemůžu nic přidat na blog, počíst si na jiných blozích, pokecat s kámošema na Skypu a ani psát ZAV, kvůli kterému jsem si sem brala ntb. To je na velblouda (ne, na kočku fakt ne..). Ať jdou někam!!

__KONEC DRUHÉ ČÁSTI__

__ZAČÁTEK TŘETÍ ČÁSTI__

Je po večeři a wi-fi stále nedostupná. Postupně se smiřuju s jedinou trojkou na vysvědčení a to zrovna z informatiky. Koukám se na NCIS a čtu Inheritance. Vražedná kombinace.

Nevím co psát. Dochází inspirace. A jestli dojde inspirace při psaní deníku, tak je něco špatně.. Jdu dopsat, nebo se alespoň posunout v ději v povídce.. Vzhůru do nekonečna a dál ani krok!!!!!

(Jestli to sem odešlu někdy jindy, tak to píšu 24. 1.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kazi | 12. listopadu 2014 v 23:41 | Reagovat

Super je Štrbske pleso - http://www.strbske-pleso.cz/
:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama